ZESILOVAČE za rozumnou cenu

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :-D :) :-) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: =D> #-o =P~ :^o [-X [-o<
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: ZESILOVAČE za rozumnou cenu

Re: ZESILOVAČE za rozumnou cenu

od pernik » ned 03. srp 2014 3:30:02

kedysi som ho kupil, aby nieco hralo, ked robim vonku na dvore alebo sedim na terase k starym Tesla ARS 8105,5 4Ohm HiFi bednickam, vydrzal asi 7 rokov, uz mam z neho len toroidne trafo 2x20V ~ 0,9A + 23V a 5,5V 0,3A, tie tri akoze surround vystupy vsak hrali veeelmi slabucko a hlavny vystup tak 2x20W, rozhodne to nie je k domacemu kinu

Re: ZESILOVAČE za rozumnou cenu

od PEPAKem » sob 21. čer 2014 22:01:29

dik :wink:

Re: ZESILOVAČE za rozumnou cenu

od tomil2002 » pát 23. kvě 2014 20:42:26

PEPAKem píše:Chtěl bych se zeptat, jestli je dobrý ten to zesilovač.
http://www.tipa.eu/cz/zesilovac-av-130-silver/d-83754/

Případě, že víte o nějakém lepším napište.
Ten zesilovač je bohužel o ničem.Kdysi jsem měl v rukou.Opravdu nehraje hezky.To by byly vyhozené peníze.Co takhle nějaká Yamaha vyráběná s označením HTR / normálně je to RXV , ale určené pro sítě. Prodejka za cca 4-5 tkč a hraje to hezky! Určitě trojnásobně líp než je cena.(moje zkušenost)

Re: ZESILOVAČE za rozumnou cenu

od koniash » stř 07. kvě 2014 21:13:29

To bude nějaký borec okolo dvacítky.
Neumí pozdravit, případně poděkovat za případné odpovědi.
Dále vůbec netuší, na co se ho ptáte vy. [-o<

Re: ZESILOVAČE za rozumnou cenu

od Egestas » stř 07. kvě 2014 8:54:05

Co na to bude hrát, jde o klasické PA bedny, pevnou instalaci nebo plošné ozvučení ?

Re: ZESILOVAČE za rozumnou cenu

od saty_cz » stř 07. kvě 2014 8:25:17

rozměr? co na to bude napojeno za bedny?

Re: ZESILOVAČE za rozumnou cenu

od Zdeněk Prodance » úte 06. kvě 2014 21:04:25

Zesilovač nevydává prakticky žádný zvuk, nic jím neozvučíš. Větší místnost je pro každého něco jiného a "ozvučit" taky. Začni psát trochu normálně, zatím to vypadá jako že někdo zkouší, na jak velký špek jsme ochotni v touze se nějak realizovat, ještě skočit. Nevěřím, že je ti osm let a máš IQ pod 80, to by ses asi bavil jinde a jinak.

H.M.

Re: ZESILOVAČE za rozumnou cenu

od PEPAKem » úte 06. kvě 2014 20:07:08

Na ozvučení větší místnosti.

Re: ZESILOVAČE za rozumnou cenu

od saty_cz » úte 15. dub 2014 18:38:37

záleží na co to potřebuješ

Re: ZESILOVAČE za rozumnou cenu

od PEPAKem » sob 12. dub 2014 19:07:17

Díky mě se to zdálo taky nějaký divní. Nevěděl bys o nějakém lepším, nutně ho potřebuji.

Re: ZESILOVAČE za rozumnou cenu

od MADMAX » sob 12. dub 2014 2:15:48

Ano, víme. Pravděpodobně skoro každý zesilovač (od normálního výrobce zabývajícího se elektronikou) bude lepší než jakýsi čínský bastl "světoznámé značky" Mc Voice. Cena 1290, - je totálně nerozumná, poněvadž normální přístroj téhož určení stojí cca desetinásobek a hodně dobrý i 100x tolik, už to jasně ukazuje , co je výrobek zač. Distribuce jakýmsi pofidérním eshopem obrázek dokresluje. Co s tím uděláš, až to za 2 měsíce shoří, odneseš to rovnou do popelnice??

kdyby Ti někde nabízeli jánevím - nový nepoužitý vysavač za dvěstě korun, koupil by sis ho, nebo by se Ti to zdálo NĚJAKÝ DIVNÝ??

Re: ZESILOVAČE za rozumnou cenu

od blaha » čtv 10. dub 2014 16:53:15

Špatný fórum.

ZESILOVAČE za rozumnou cenu

od PEPAKem » čtv 10. dub 2014 16:33:54

Chtěl bych se zeptat, jestli je dobrý ten to zesilovač.
http://www.tipa.eu/cz/zesilovac-av-130-silver/d-83754/

Případě, že víte o nějakém lepším napište.

Nahoru