RCF ART 735 A

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :-D :) :-) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: =D> #-o =P~ :^o [-X [-o<
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: RCF ART 735 A

Re: RCF ART 735 A

od strapal » sob 21. led 2017 18:21:41

Já samozřejmě přes YT nic nevybírám, to už by asi bylo na lékařský dozor, ale třeba se v diskuzích pod příspěvky, třeba i na YT, může objevit postřeh nějakého majitele dané techniky, tak proč neguglit. Tvé názory Huberte jsou pro mně TOP a já je plně respektuju. V minulosti se mi každá investice do něčeho co jste mně tady společně doporučili vždy vyplatila. Jednoduchý závěr zní - pro mé účely 735 nebrat.

Re: RCF ART 735 A

od Zdeněk Prodance » sob 21. led 2017 17:24:25

Tak já mám u monitoru repro celkem přijatelné, ale jediné co slyším, je po přepnutí na EV cosi jako bzučení nebo brum, které se on zřejmě snaží eliminovat tím saháním na mříž EV, to je celkem jasné. Možná to někdo se subem slyší víc, ale o co jde stejně nevíme a asi nezjistíme. O EV to neříká nic, o RCF ještě míň, snad jen o hodnotě podobných testů a na nich založených hodnoceních. K smíchu snad může být jen to, že někdo něco takového místo smazání kamkoli umísťuje, ale já zase nejsem tak cynický, abych se tomu smál, je mi to spíš trapné.
Nám jednou při demu hrála blbě jedna z páru RCF 4PRO6001-A, občas a nepovedlo se to během demo odstranit, takže to asi na někom nechalo blbý dojem. Až ex post jsme našli vadný linkový kabel, což tady klidně může být to samé. Vzhledem k tomu, že použít aspoň nějaký laciný hlukoměr autora nenapadlo, tak o reálné hlasitosti při testu nemáme informaci, ale podle ledek na RCF asi zas tak moc velká nebyla. Jenže právě všechno tohle hádání z lógru dokonale devastuje jakýkoli možný přínos, prostě to NEJDE takhle dělat.

H.M.

Re: RCF ART 735 A

od Muzikant » sob 21. led 2017 17:02:31

strapale ty tvoje nesmysly nikoho nezajímají!!! Tak už to tady přestaň spamovat!!!

Re: RCF ART 735 A

od strapal » sob 21. led 2017 15:50:07

No já mám za to, že přesně ve 13:36 mu z toho EV něco vyběhlo a bylo po srandě. Proto se po tom pan Samoseto sápe a hledá. Což je samozřejmě slyšet i za hory. Ale každý notebook má jiné repro. Vem si tedy sluchátka. Nebo se takto projevuje limiter nebo co to má být za zvuk ?

Re: RCF ART 735 A

od Zdeněk Prodance » sob 21. led 2017 14:48:35

Přiznám se, že ani netuším, jak to "dopadlo", protože jsem to nedokázal dost dlouho sledovat. Je to čisté marnění času. Žádným podobným způsobem nelze o bednách zhruba podobné kategorie nic důležitého zjistit a už vůbec ne sledováním podobného "testu" na videu. Příčiny jsou jasné, nikdo neposlouchá bedny, ale celý ten řetězec od mikrofonku v nahrávadle po svoje monitorky nebo sluchátka, to dokonale smaže všechny relevantní informace a nastupují už jen nějaké dojmy a předsudky. Tady je navíc ta muzika tak strašná, že bych si netroufnul říct, že cokoli poznám i kdybych tam u beden taky stál. Pitomci ovšem poznají a to i kdyby jim o tom někdo jen z třetí ruky vyprávěl. Je celkem jedno, jaký byl záměr a jestli špatný, tak aspoň není dobrého škoda:-)

H.M.

Tak se fakt už můžu jen opakovat, teď jsem to zkusil znovu a s obrazem (předtím jsem samozřejmě na toho blba nekoukal, to už by bylo na mne moc, jen jsem to asi způlky sledoval uchem a nic) a kromě důležitého koukání na polohu knoflíku, barvu ledky a nějaká sahání na mříž tam nevidím nic. Co mi uniklo, a je to tak zábavné, že na to máme koukat ?

Re: RCF ART 735 A

od strapal » sob 21. led 2017 12:31:11

Tak jsi se mel divat do konce, pak by jsi videl co je tam veseleho. Proto jsem to tady daval, ne proto abych po nekom chtel rozbor 15min videa o nicem. Jeste jsem ti to ulehcil udanim casu sledovani... V klidu pane. A dokonce neni nutno ani sluchatek.

Re: RCF ART 735 A

od Zdeněk Prodance » sob 21. led 2017 12:21:43

Tak jsem to vůbec nemyslel, já ani nevím, jak to "dopadlo", protože jsem to nedokoukal, ale takhle prostě NEJDE nic posuzovat. To je skoro to samé, jako kdyby ti někdo natáčel sám sebe, jak něco jí a pije a komentoval, jak to chutná, ty z toho nemáš vůbec nic, jen ty kecy a xichty. Absolutně nelze rozeznat, jak která bedna hraje tímto způsobem. Kdyby to šlo, tak to budu točit. My máme za sebou různých testování a předvádění opravdu hodně, ale je na to potřeba úplně jiný rozpočet a hlavně pracovní nasazení. Tohle je placebo, každý uslyší hlavně to, co sám chce a především si svůj názor nebo aparát hned může pochválit. Málokdo připustí, že je to úplně k ničemu a on že jenom marní čas sledováním podobných hovadin. Zkoumáš špatně.

H.M.

Re: RCF ART 735 A

od strapal » sob 21. led 2017 10:57:14

Já si nedělám iluze o tom, co je nastrčeno v rámci likvidace konkurence a případné manipulace s komerčním zákazníkem, jen jsem na to v rámci důsledného zkoumání vysněné aktivky narazil. :-)

Re: RCF ART 735 A

od Zdeněk Prodance » sob 21. led 2017 10:17:26

Bohužel toto je ten absolutně nejhorší způsob, jak se pokoušet něco porovnávat a někomu to předvádět. Opravdu to nemůže nikdy už z principu fungovat a ten humus, co do toho pouští, už je jen taková třešnička. Youtube je plný pitomců, co neváhají svoji pitomost natáčet a dalších, co u toho rádobydiskutují. Ano, umělá inteligence nás musí jednou převálcovat, protože se vyvíjí, kdežto my degenerujeme. Asi to tak musí být, budoucnost patří křemíku.

H.M.

Re: RCF ART 735 A

od strapal » sob 21. led 2017 8:48:58

https://www.youtube.com/watch?v=U3f64uliwSw

Závěr testu je poměrně zajímavý...od 13:30

Re: RCF ART 735 A

od strapal » pát 20. led 2017 19:50:36

Martine dikes za dulezite info, to jsem zapomnel zahrnout do dotazu. To znam u aut, bezna vec, rika se tomu jednoduse - "oprava v cene vozu"....

Re: RCF ART 735 A

od Martin S. » pát 20. led 2017 13:26:42

HD-32 znám, z levnějších aktivek asi to nejlepší. RCF má výborný repráky, ale to jak ladí bedny, mi prostě nesedí.
Na JBL rovnou zapomeň, až se ti tam něco vysere, tak se nedoplatíš za ND.

Re: RCF ART 735 A

od strapal » pát 20. led 2017 9:17:54

Ok, dobrá tedy, takže HD32 jako vítěz co se RCF týká. Ještě hodím dotaz v JBL sektoru..

Re: RCF ART 735 A

od Milan T. » pát 20. led 2017 9:13:30

Pořiď si RCF HD-32 hrají opravdu velmi dobře a velmi přirozeně i při vysokém spl. Kdysi jsem tady o tom psal. Ta dělí frekvence 800 je skutečně znát! Martinovi S. doporučuji, aby si zajel HD-32 poslechnout a rozšířil si tak obzor v aktivních reproboxech :) Jinak ART 422 není špatná, ovšem při porovnáním s čímkoliv je ten zvuk děsně sterilní (nemá žádný presence a dokopnutí na EQ nepomáhá). To ovšem nemusí být ve spoustě live aplikací na škodu, ale na reprodukovanou hudbu bych ji nepoužil.

Re: RCF ART 735 A

od strapal » pát 20. led 2017 9:10:27

HM - Ano, HD32 jsi mi doporučoval už v jiném vláknu, ale chtěl jsem ještě třeba pár drobných pošetřit.

Nahoru