Koncert André Rieu

Pravidla fóra
...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :-D :) :-) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: =D> #-o =P~ :^o [-X [-o<
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Koncert André Rieu

Re: Koncert André Rieu

od mifune » čtv 03. zář 2020 23:34:21

Tak zas asi dvě hodiny to sjíždím, už se to blíží - 11.11. ať se to zdá jako pouťová atrakce, ale fakt se těším....ať čumím, jak čumím, tak nemají inéry, ale všechno chcou fakt slyšet napřímo...

Re: Koncert André Rieu

od CharlesBass » čtv 09. črc 2020 23:51:37

Třeba někdo, kdo to dostal ve firmě jako úžasný benefit a zjistil, že se mu to kryje s firemní akcí na Maledivách. Tak to, chudák, musí prodat .... :lol:

Re: Koncert André Rieu

od mifune » čtv 09. črc 2020 21:56:51

Tak se teď objevily lístky do 5té řady, že sem blbec nečekal... ale kdo to může vědět, každej den je to jinak ...kdo s tím !kurva! veksluje????

Re: Koncert André Rieu

od mmmartin » ned 07. čer 2020 18:44:26

Ohledně Vanessy Mae kdysi kdosi prohlásil, že je to pohledná dívka s velmi hbitými prstíky, ale to, co dělá s hudbou, rozhodně nelze označit za interpretaci. Domnívám se že - pokud vynecháme slova "pohledná dívka" - lze stejný postřeh uplatnit i v případě André Rieu.

Re: Koncert André Rieu

od mifune » ned 07. čer 2020 8:46:18

"Odložené milenky" to mě fakt pobavilo =D> =D> =D> sám jsem si všiml jedné drobnosti - všichni jeho muzikanti (borci) jsou starší skoro prošedivělí pánové, ale jeho muzikantky (hajfy) jsou atraktivní mladé dámy...(v krásných šatech :D :D )

Re: Koncert André Rieu

od Otas » čtv 04. čer 2020 17:38:22

Protože miluji štrausovskou muziku (já diskotékař !), tak prostě musím obdivovat náročné (možná třebas pouťové) aranžmá a samozřejmě i muzikantské kvality ansáblu.
Jen ty občas přítomné kolébající se a snad zpívající baby za orchestrem mi připadají jako odložené milenky, kterým se jinou formou vyplácí apanáž :D.
Andre Rieu má kouzlo, je to výtečný muzikant.
Vzhledem k stadionům a vůbec obrovským prostorám, kde hraje, ta aparatura musí být hodně výkonná.

Re: Koncert André Rieu

od CharlesBass » čtv 04. čer 2020 0:53:57

Jo, taky sem uvažoval, že bych na to šel s mámou. Taky to sjíšdela dokola na YT. No to vstupný je vážně neskutečný, ale co si budeme nalhávat, když se najdou lidi, co sou ochotný to zaplatit, tak proč ne ? Z těch pár videí, co jsem "musel" s mámou shlédnout, tak mám pocit, že půlka lidí tam de na každej druhej koncert.

Co se týče stylu, tak je to fajn, nemá to chybu, ale ta nepřetržitá pouťovost po dvou písničkách omrzí, respektive připadá mi to už pak furt stejný, monotóní. Samozřejmě, v 17 řadě to třeba je jinej zážitek, to nepopírám, ale sem nikdy nemě takovou obavu z nudy, a nehodlám to za takovou raketu riskovat, máma, která je ostatně schopná tam v 74 letech jet i sama, má podobný názor ikdyž jí je "oficiálně" líto těch peněz :-)

Co se týče aparatury, opravdu tam neuvidíš nic, co by nebylo standard na jakékoliv podobně velké akci. Dnes už málo co vyloženě technicky ohromí, já třeba byl naposledy hotovej z Genesis, když hráli vedle Sazka-areny. Taky to tam řídil Patrick Woodfroe, co sem odhadoval, takovejch 10000 DMX kanálů tam bejt muselo :-D

Re: Koncert André Rieu

od exxxi » čtv 04. čer 2020 0:10:34

Mam tyhle koncerty rad, je to takova pop music v klasice. Ale bohuzel, jen na youtube, ceny vstupenek jsou trochu vysoke.

Re: Koncert André Rieu

od kelly.ok » stř 03. čer 2020 21:59:09

Z toho co jde jen tak v rychlosti z předchozích koncertů najít, tak Meyer (nejpravděpodobněji Leo)... ne že by to nemělo být super, ale co do použité techniky a technické produkce obecně bych v tom nehledal nic extra výjimečného co by se nikde jinde potkat nedalo. A nechci ti kazit naděje a radost ze zážitku, ale šance dostat se do backstage jen tak "na čumendu" bývá pro diváka na podobných akcích prakticky nemožná ... něco si tam prohlížet, fotit apod. tě skoro určitě nikdo nenechá.

Koncert André Rieu

od mifune » stř 03. čer 2020 21:19:12

Tento profík vyprodává haly na celým světě - hraje na origo "stradivárky" (snad cca 1.mld...ale to není důležitý, údajně má dvoje!!!) když jsem to našel před cca rokem na YT, tak jsem se do toho úplně "ponořil" - to musím slyšet a vidět osobně - ty koncerty jsou vyprodaný na roky dopředu, ale korona pomohla a pár lidí vrátilo v Praze vstupenky a číhal jsem a mám 2 lupeny do 17 řady (platinum) - 9 litrů, parkování, beneli, něco vypijem a sežerem, vydím to tak na 14 litrů za koncert vážné hudby - na to že su bigbíťák a lítám po zábavách a klubech se vstupným do dvou kil........... - su z Brna - hlavně mě zajímá ten supr zvuk...údajně je to jeden z nejvýkonějších aparátů na světě..., když vidím ty odposlechy - tam musí řádit celá armáda zvukařů a ty aparáty, jak říkal sám Andreu (svoje zvukaře si chválí - že všechnou zvládnou) má k dispozici 3x....jestli mě nevyhodijou (s tou platinovou vstupenkou se třeba ke mně nebudou chovat, jak k poverákovi..), tak to tam prolezu...budu žádat podpisy (jakoby od muzikantů..) ale budu celou dobu fotit, čumět a získavat co nejvíc informací...nebo je tady snad někdo, kdo se k tomu po zvukařské stránce - jako doprovodná firma přimotal....

Nahoru