DISK na výstavě For Music and Show

Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :-D :) :-) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: =D> #-o =P~ :^o [-X [-o<
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: DISK na výstavě For Music and Show

DISK na výstavě For Music and Show

od DISK Multimedia » úte 10. zář 2013 3:39:40

Hudební veletrh FOR MUSIC & SHOW se vrací do Prahy a DISK je samozřejmě u toho!

Už 3. – 5. října se v Praze na letňanském výstavišti uskuteční hudební veletrh FOR MUSIC & SHOW. Jedná se o veletrh hudebních nástrojů, příslušenství, nahrávací a vysílací techniky a u této události DISK nebude chybět!

Navštivte náš stánek! Těšit se můžete na výstavní plochu celých 100m2, na kterých najdete nejen vybavení pro muzikanty, producenty i DJe, ale také pracovní stanice ze světa studia, škol a DJingu. Součástí našeho stánku je také prezentační prostor, kde budou v průběhu celého veletrhu probíhat workshopy a VIP Show. Mezi tématy se objeví například využití MPC série od společnosti AKAI, hudební tvorba prostřednictvím nástroje Ableton Push, řešení akustiky, problematika poslechových monitorů či multimédia ve vzdělávání.

Více informací o veletrhu i chystaném doprovodném programu najdete ZDE.

Těšíme se na vaši návštěvu!
DISK Team
DISK_for_music_show_HQ.jpg

Nahoru