Prolight + Sound 12.-15. března 2014, Frankfurt nad Mohanem

Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :-D :) :-) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: =D> #-o =P~ :^o [-X [-o<
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Prolight + Sound 12.-15. března 2014, Frankfurt nad Mohanem

Prolight + Sound 12.-15. března 2014, Frankfurt nad Mohanem

od Prolight + Sound » pát 07. bře 2014 11:28:37

Veletrh Prolight + Sound se v roce 2014 koná o měsíc dříve, než je obvyklé a sejdou se na něm zájemci o produkty a služby z oblasti techniky pro kulturní, společenské a jiné akce, systémové integrace, audiovizuální produkce, komunikačních technologií i vysílací a nahrávací techniku. Doprovodný program zahrnuje celou škálu konferencí a ceremoniálů předávání rozličných cen v oboru.

Produktové segmenty a výstavní haly
Audiotechnika a sound systémy jsou v hale 8.0 a osvětlovací technika, pódiová technika a audiovizuální média jsou k vidění v hale 9.0. Sound systémy a osvětlovací technika převážně od asijských dodavatelů se soustředí v hale 9.1 a osvětlovací technika a světelné efekty budou výrobci nabízet i v hale 11.0. Vydavatelé a sdružení se představí na podlaží 0 a 1 prostoru Galleria. Na venkovních výstavních plochách bude připraveno pět pódií, kde se představí zařízení pro festivalové nebo koncertní produkce (například Concert Sound Arena a Live Sound Arena) a prostor dostanou i mobilní pódia a koncertní stany. Konference Prolight +Sound se bude konat v halách 9.T a 9.1. Akci Eventplaza, platformu pro manažery akcí všeho druhu, najdete v prostorách Portalhausu a v hale 11.0 Nord. Hala 9.1 bude patřit vystavovatelům veškerého sortimentu napříč daným segmentem, jež spojuje původ – budou se zde presentovat asijští výrobci.

Divadelní technika s novými vystavovateli
Divadelní technika je velmi široký pojem a představuje řadu oblastí, které veletrh Prolight + Sound vyčerpávajícím způsobem pokryje za pomoci vystavovatelů osvětlovací techniky pro divadla a studia, jevištní osvětlovací techniky, jevištní techniky jako takové a jevištních systémů, kteří se soustředí v halách 9.0, 11.0 a v prostoru Galleria 0. Mezi nejznámější vystavovatele tu budou patřit Chain Master Bühnentechnik, ETC Electronic Theatre Controls, Gerriets a Waagner Biró Austria Stage Systems. K vystavovaným produktům se připravují i akce, a to například společný seminář pro specializovaná divadla a jevištní personál.

Konference Prolight + Sound
Informační akce a různé vzdělávací a školicí bloky se v rámci Prolight + Sound 2014 budou opět konat pod hlavičkou Konference Prolight + Sound. Konference je rozdělena do tří hlavních sekcí – technika pro společenské, kulturní a jiné akce, technické systémy a VDT Academy. Konference Prolight + Sound se bude konat v hale 9.1 a v Cosmopolitan Lounge haly 9.T. Na lekcích a presentacích předají odborníci na média a techniku pro média své praktické zkušenosti a odprezentují návrhy řešení a služeb v oblastech audiovizuální techniky a systémové integrace. V sekci technika pro společenské, kulturní a jiné akce se budou přednášející soustřeďovat především na otázky bezpečnosti na akcích,
Právní aspekty, příslušnou legislativu a možnosti přípravy a vzdělávání personálu. VDT Academy organizuje Asociace německých zvukových techniků (Verband Deutscher Tonmeister – VDT) a zaměří se především na předávání informací a výměnu zkušeností.

Eventplaza
Akce Eventplaza je zaměřena především na organizátory akcí všeho druhu. Je to třídenní konference a obchodní akce na téma trendy, strategie, znalosti, nápady a impulzy ve světe organizátorů akcí. Slova se ujmou renomovaní přednášející vybavení praktickými znalostmi. Součástí akce Eventplaza bude jako v minulosti i Mezinárodní konference o bezpečnosti (I-ESC), jež je naplánována na středu.

Integrace systémů a audiovizuální technika
Vystavovatelé z oblasti integrace systémů a audiovizuální techniky jsou roztroušeni po všech halách veletrhu Prolight + Sound. Pro snadnější orientaci jsou tito vystavovatelé rovněž uvedeni ve vyhledavači 'Media Systems Quickfinder'. Nedílnou součástí tohoto segmentu jsou i přednášky v rámci konference Prolight + Sound.

Venkovní výstavní plochy
Na venkovních plochách mohou návštěvníci vidět například Concert Sound Arena a Live Sound Arena, kde si mohou udělat představu o tom, jak vypadají velkokapacitní jevištní konstrukce a jak fungují jevištní systémy různých velikostí při skutečných koncertech a akcích. Rozrůstá se také venkovní plocha, kde vystavovatelé presentují velké mobilní displeje nebo zobrazovací desky, mobilní pódia a koncertní stany.

Studiová a vysílací technika
Protože se veletrh Prolight + Sound koná souběžně s veletrhem Musikmesse, vystavovatelé mají jedinečnou šanci využít synergií mezi oběma sektory. Světlo a zvuk mají k segmentu hudebních nástrojů a všeho, co k hudbě patří, velmi blízko a spotřebitelé oba segmenty jako příbuzné vnímají. Souběh obou veletrhů a blízkost výstavních hal zaručuje vyčerpávající pokrytí studiovou a vysílací technikou. Vzhledem k tomu, že hrance mezi profesionálními a laickými uživateli se již delší dobu stírají, je tu příležitost oslovit obě skupiny. Vystavovatelé v těchto segmentech jsou ve vyhledavači vystavovatelů na stránkách Prolight + Sound http://www.prolight-sound.de speciálně označeni. Na veletrhu si návštěvníci mohou vzít k ruce brožuru ‘Production Broadcast Recording Quickfinder’, kde jsou všichni relevantní vystavovatelé uvedeni.

Ceremoniály předávání cen
Na veletrhu Prolight + Sound budou předávány dvě důležité ceny: Opus – Německá cena jevištní produkce, jež oceňuje nejlepší jevištní produkce roku a Sinus – cena Systémové integrace, jež je udělována za nejzajímavější a nejnápaditější užití moderních médií v budovách a projektech.

Prolight + Sound je největší mezinárodní veletrh produktů a služeb pro kulturní, společenské a sportovní události i ze sféry komunikační techniky, audiovizuálních produkcí a zábavy. Veletrhu v roce 2013 se zúčastnilo 893 vystavovatelů z 41 zemí a návštěvníků bylo kolem jednačtyřiceti tisíc. Paralelně s veletrhem Prolight + Sound se koná i mezinárodní veletrh Musikmesse a oba se výborně doplňují. Návštěvníci, kteří si koupí vstupenku na Prolight + Sound, mají volný vstup i na Musikmesse a akce Eventplaza a I-ESC. Volný vstup platí i naopak, majitelé vstupenek na Musikmesse mají volný vstup na Prolight + Sound.
Za cenu vstupenky získává návštěvník i jízdenku druhou třídou v místní hromadné dopravě provozované společností RMV. Vstupenky lze zakoupit online na Ticket Shopu, kde je možnost je obratem i vytisknout.


Další informace získáte na stránkách http://www.prolight-sound.com.

Veletrh Prolight + Sound – otevírací hodiny: 12. - 15. března 2014 od 09.00 do 18.00 hodin

Vstupné na Prolight + Sound 2014
Obchodníci

Denní vstupné (při zakoupení na místě) 45 €
Denní vstupné (při zakoupení předem) 29
Sezónní vstupné (při zakoupení na místě) 69
Sezónní vstupné (při zakoupení předem) 46
Snížené denní vstupné (studenti a učni, při zakoupení na místě) € 16

Nahoru