Webináře o miniaturních mikrofonech

Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :-D :) :-) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: =D> #-o =P~ :^o [-X [-o<
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Webináře o miniaturních mikrofonech

Webináře o miniaturních mikrofonech

od safa » čtv 01. říj 2015 17:35:29

Dobrý den všem zvukařům,

jen bych si dovolil upozornit na zajimavé web-semináře o použití miniaturních mikrofonů a doporučit je k účasti Vám a Vašim zákům (semináře jsou bezplatné, stačí se jen přihlásit). Včera proběhl první a byl velmi zajímavý a k tématu které je filmové práci blízké, tak mě napadlo, že by se materiál seminářů a především méžnost vzášet na odborné lektory své dotazy, mohla hodit i Vašim studentům.

Budu rád, když tento mail rozpošlete všem studentům či kolegům, které by detailní informace o konstrukci, vlastnostech a použití miniatruních mikrofonů mohly zajímat.

Termíny a odkazy na přihlášení najdete zde:

http://www.dpamicrophones.com/en/campaign/webinars.aspx

Včerejšek už bohužel nestihneme, ale další dva termíny jsou:

Pondělí, 5. října, 2015
8:00 - 9:00
13:00 - 14:00
18:00 - 19:00

Úterý, 13. října, 2015
8:00 - 9:00
13:00 - 14:00
18:00 - 19:00

Mimochodem s Bo Brinckem chystáme na listopad celodenní praktický seminář v Brně (10.11. na VUT), pokud by se ho někdo z Vašich žáků měl chuť zúčastnit klidně mi dejte vědět, aula má kapacitu dostatečnou.

Nahoru