Pozvánka: Seminář "Mikrofonní techniky v hudebním, divadelním a filmovém zvuku"

Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :-D :) :-) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: =D> #-o =P~ :^o [-X [-o<
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Pozvánka: Seminář "Mikrofonní techniky v hudebním, divadelním a filmovém zvuku"

Pozvánka: Seminář "Mikrofonní techniky v hudebním, divadelním a filmovém zvuku"

od safa » čtv 18. kvě 2017 12:42:12

Milí zvukařští kolegové,
opět pro vás pořádáme další z našich populárních seminářů, tentokrát na téma MIKROFONNÍ TECHNIKY. Pozvánka na adrese níže už je funkční vč. registrace (samozřejmě že jste všichni zváni, míst by mělo být dost).

Seminář se bude zabývat recordingem zejména s ohledem na souběžné ozvučování, studiovým zvukem, ale také prací s mikrofony v televizní a filmové oblasti. Teoretické poznatky budou hojně prokládány praktickými ukázkami, takže se rozhodně nudit nebudete.

Ačkoliv je kapacita sálu Bohuslava Martinů poměrně velká (180 míst) očekáváme velký zájem (na předloňském semináři v Brně bylo 120 účastníků) takže se nezapomeňte registrovat včas.

Program a podrobnosti naleznete zde:

https://goo.gl/forms/HqSoyGltx9cS7iw42

Nahoru