Zvukaři na THEATRE TECH!!

Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :-D :) :-) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: =D> #-o =P~ :^o [-X [-o<
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Zvukaři na THEATRE TECH!!

Re: Zvukaři na THEATRE TECH!!!

od Hugo » čtv 06. lis 2014 22:04:38

Že jsem sem nevlezl dřív! Ten "promokód" by se hodil, protože to kilo za vstup bylo i tak dost na to, že tam skoro nic není. Dobře jsme si pokecali jen u Tuchlera a v MusicData, jinak slabota. Víc informací najdete na webech vystavovatelů. Příště si uděláme výlet do Prahy do Prodance a třeba ještě Music-city, což máme cca o 2x120km blíž a uvidíme a dozvíme se tam toho víc. Jen zjistit doprovodný program na jevištátku byl porod. Nikde nevisí žádný tištěný program a nikdo nic neví. Sport Life taky nenaplnil očekávání, Sport Show na PVA Praha byl lepší. Snad jen výstava karavanů byla pěkný pokukec.

Zvukaři na THEATRE TECH!!

od THEATRE TECH » pon 03. lis 2014 11:46:51

Zdravím všechny, pojďte si poslechnout a vyzkoušet řízení zvuku s ukázkami Disk multimedia a jiných!! Workshopy pro zvukaře a bohatý doprovodný program, Brno, Výstaviště, 6. - 9.11. http://www.bvv.cz/theatre-tech/aktuality/
(promokód pro slevněný vstup: TTECH100KC)

Nahoru