Další Demo

Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :-D :) :-) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: =D> #-o =P~ :^o [-X [-o<
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Další Demo

Re: Další Demo

od Zdeněk Prodance » sob 16. kvě 2015 17:59:54

Přípravy v Houštce neutuchají ani o víkendu, v backstage se už vystřídaly jeřáby a bobcaty, zpevněná plocha je větší, přibyly tři skladové buňky, vedle šupny jsme otevřeli ještě druhé schody na podium, opravena je část jeho plochy nejvíc okousaná zubem času, pracuje se na omítkách. Chceme letos začít dřív promítat, takže spolu s demo už máme hodně velké fofry.
Ustálily se kapely, bude tam:

http://www.bigbandneratovice.cz/galerie.html
http://boogiemen.cz/galerie

Tedy poměrně značný odklon od dosavadních ročníků, protože jsme si řekli, že "metálu" už bylo dost a kdo chtěl, tak už ho u nás slyšel v mnoha podáních, kdežto trvale se objevují dotazy, jak a jestli vůbec jde na ten apec hrát jinou muziku. Samozřejmě bude i DJ exhibice a nějaké dobře známé zvukové konzervy. Nenechte si to ujít, protože další příležitost nemusí být právě za rohem.

H.M.

Re: Další Demo

od Zdeněk Prodance » ned 03. kvě 2015 15:33:15

Předpokládá se mírně po 18:00, je to víceméně dané intervaly pro řidiče autobusů a mělo by to také vyhovovat lidem, kteří přijedou po vlastní ose z větší dálky. Pokud ale počasí dovolí a zbyde tam ještě někdo, kdo si bude chtít cosi poslechnout znova, tak se určitě přizpůsobíme a uklízečka s hadrem nás nerozežene :-)

H.M.

Re: Další Demo

od zahy » ned 03. kvě 2015 13:25:13

A ještě jeden dotaz, mohl byste prozradit zcela neoficiálně čas konce? Já vím že se to upřesní až bude nějakej plakát nebo rozpis, ale bohužel mám v neděli noční takže se podle toho musím domluvit s kolegou. Už si nepamatuji jak to bylo minule.
Díky Záhy

Re: Další Demo

od Zdeněk Prodance » pon 27. dub 2015 20:10:17

Registrace je jako vždycky nepovinná (leč může přinést nějaký ten bonus a nám pomůže lépe naplánovat například catering nebo tombolu aj.) a rozhodně nebude jen na FB, i když si dost lidí už ani svůj společensky invalidní život bez této sociální protézy nedokáže představit :-)
Viděl jsem nějaký formulář, tak se to snad na webu objeví brzo.

H.M.

Re: Další Demo

od zahy » pon 27. dub 2015 19:24:33

Jak to bude letos s registrací? A prosím ne pře FB!!
Děkuji

Re: Další Demo

od Martin » pon 27. dub 2015 14:20:00

doplňuji link na detaily akce, pokud by někdo přehlédl banner výše :D
http://www.prodance.cz/demo-8.html

Další Demo

od Zdeněk Prodance » pon 27. dub 2015 12:54:34

24.5. budeme v Houštce opět předvádět jak hrají nové bedny a postupy v porovnání se starými, bude to premiéra pro několik modelů RCF a Megaton, doufám i EAW. Naplánovaný máme trochu větší podíl živé muziky, kromě jiného tak reagujeme i na dotazy na tomto foru "co si mám pořídit pro zvučení .... ".
Je vždycky lepší sám slyšet, než si nechat vyprávět, takže využijte příležitost, hlasujte v anketě na našem webu, pokud jste ze Slovenska nebo Moravy, zajistěte si místo v autobusu, který vypravujeme a po roce si udělejte ten malý zvukařský výlet mezi kolegy z branže.

H.M.

Nahoru