JBL VTX A8 v akci!

Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :-D :) :-) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: =D> #-o =P~ :^o [-X [-o<
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: JBL VTX A8 v akci!

JBL VTX A8 v akci!

od AudioMaster » úte 07. kvě 2019 22:37:36

Obrázek

Zvukoví fajnšmekři, nenechte si ujít předváděcí akci systému JBL VTX A8!

Rodina špičkových touringových Line Array systémů JBL VTX A se v loňském roce rozrostla o nového člena, kterým je kompaktní systém VTX A8. Letos na jaře doplul aparát k nám do Prahy a my bychom se o tu radost s vámi ještě před propuknutím hlavní sezóny rádi podělili!

Chystáme pro Vás ve druhé polovině května dvě akce - jednu v Čechách a jednu ve Slezsku. Přijďte si nás poslechnout 14. 5. do Prahy, případně o týden později, 21. 5. do Dolního Benešova, který se nachází na půli cesty mezi Opavou a Ostravou. V obou případech se jedná o úterý a začínáme v 11 hodin. Obě akce se uskuteční pod širým nebem, ale nebojte, budeme připraveni i na případnou nepřízeň počasí.. ;)

Nemusíte zrovna plánovat koupi nového systému, přijďte si rozšířit své obzory a prohodit pár slov s kolegy z branže. A jako obvykle, určitě pro Vás budeme mít nachystáno i něco drobného k zakousnutí ..;)

Úterý 14. 5. 2019 od 11:00 | PRAHA | Mezi vodami 23 (v těsné blízkosti prodejny Kytary.cz)
http://bit.ly/JBLVTXA8-Praha

Úterý 21. 5. 2019 od 11:00 | DOLNÍ BENEŠOV | Hlučínská 680 (v těsné blízkosti klubu Kravín)
http://bit.ly/JBLVTXA8-DolniBenesov

Jediné, co od vás potřebujeme, je vaše registrace: http://bit.ly/JBLVTXA8-registrace

Nahoru