Zvukový rack pro aktivní LA systém

Dynamické, efektové, multifunkční, nástrojové, výhybky...
Odpovědět
  • Reklama
  • Nové pulty řady CQ
Uživatelský avatar
Trsátko.

Zvukový rack pro aktivní LA systém

Příspěvek od Trsátko. » pon 07. srp 2023 13:26:38

Ahoj.

Chystáme nákup nového LA systému a chceme si k němu udělat zvukový rack, který by měl obsahovat kontroler (RD Net), procesor, rozvaděč.

LA bude ve složení 8ks/strana, 8ks basovek, nějakej FF, případně občas nějaká vykrývka (nemusí být nutně ze stejného systému, dle situace).
Chtěl bych klasicky 3F rozvaděč, 32A IN. Nějaké zásuvky, výstup pro LA powercon true. Jističe na každou skupinu, chránič, napěťové relé. Tady asi není moc o čem, ale tipy uvítám.

Co bych chtěl poradit - chceme systém provozovat přes matrix (tzn. ovládat z pultu L+R, sub, ff, případně zmíněné vykrývky), takže bychom si udělali panel s konektory IN - OUT (řekněme 6x IN (L, R, mono SUB, mono FF, mono vykrývka, rezerva), 6x OUT (stejně)). Pokud se bude pracovat s našimi pulty, je to jasné a není co řešit. Ale pokud bude koncert kapely a půjde se přímo z jejich stageboxu a jen L+R, nevím jak toto řešit (samozřejmě možnost mít na místě náš pult a jet přes něj).
Další varianta je procesor, řekněmě pro příklad Lake LM26 (2IN - 6 OUT) a tedy přijde jen L + R a rozdělí se to na zmíněných 6x OUT (viz výše) s tím, že jediný úkol procesoru bude rozdělit ten signál, procesing se bude pořád odehrávat přímo v DSP beden.

Je pak tedy možnost si vybrat jak bude systém provozován.

Chtěl bych Vás k tomuto poprosit o Vaše názory, připomínky a všechno, protože to bude náš první velký systém, navíc aktiv.

Dík.

Odpovědět

Zpět na „Zvukové procesory“