nejakou krabicku na zpetnou vazbu pro mikrofon...?

Dynamické, efektové, multifunkční, nástrojové, výhybky...
  • Reklama
  • DEMO 15
george_58
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 203
Registrován: úte 19. pro 2006 9:48:50
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

nejakou krabicku na zpetnou vazbu pro mikrofon...?

Příspěvek od george_58 » pon 18. kvě 2009 17:46:30

noxus píše:"Matadorove" :wink: mne sa vcera stalo nieco uplne opacne. Moderator do toho tak mazal ze mi sla handka (AKG WMS450 VOCAL SET D5) pomerne casto do Clipu.
Na tom mikrofonu se dá snížit citlivost ne? Teda u těch levnějších AKG sad to je..

Uživatelský avatar
noxus
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 241
Registrován: pon 28. črc 2008 21:34:35
Bydliště: BB, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

nejakou krabicku na zpetnou vazbu pro mikrofon...?

Příspěvek od noxus » pon 18. kvě 2009 18:50:11

george_58: No ono sa to cele nastavuje na primaci a potom cez infra posle do samotnej handky. Ma to 2 mody GAINu. LO a HIG. podla manualu LO je pre hlavu C5 cize kondik a HIG pre hlavu D5 cize dinamiku. My mame tie D5kove a tak tam mam HIG. Skusal som to na zaciatku aj na LO ale to je v prciciach lebo musis mat gain na pulte az niekde za rohom a ani z toho nelezie nejak vyrovnany zvuk. Neviem mozno s tym uz ma niekto skusenost :( na skuske sa kolegovi napriklad handku do clipu nepodarilo dostat, ale kedze moderator na skuske nebol nastavoval som to od oka. A samozrejme cez akciu uz som mu handku zobrat nemohol aby som s nou dobehol k primacu a cez infra skusal nastavit na LO a znovu prezvucovat.
PS: klasicky trimer na handke sa mi nepodarilo najst (zatial)
PS2: ak by Martin uznal za vhodne a potrebne mozno by z toho bolo nove tema. Sorry :oops:

george_58
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 203
Registrován: úte 19. pro 2006 9:48:50
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

nejakou krabicku na zpetnou vazbu pro mikrofon...?

Příspěvek od george_58 » pon 18. kvě 2009 19:40:50

Aha, na tom mém mikrofonu (Flexx sada) se to nastavuje na mikrofonu. Jasně během akce je to divné tam běhat a nastavovat, nicméně moderátor nemluví pořád ne?A pak na mixu jen nastavíš gain podle potřeby, popř bych dal kompresi a zesílil.. moderátor není zpěvák, já bych to tak neprožíval :-) Ale možná se mýlím..

Uživatelský avatar
noxus
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 241
Registrován: pon 28. črc 2008 21:34:35
Bydliště: BB, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

nejakou krabicku na zpetnou vazbu pro mikrofon...?

Příspěvek od noxus » pon 18. kvě 2009 20:12:15

jasne na stoziar sa pre to neobesim :) z kabiny sa mi bohuzial cez akciu odyst nedalo aby som to prestavoval. Skoda mozno ak tuto sadu niekto pozna a uz dlhsiu dobu pouziva ci by neporadil s problemom?

honza637
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 635
Registrován: ned 18. kvě 2008 23:42:26
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

nejakou krabicku na zpetnou vazbu pro mikrofon...?

Příspěvek od honza637 » pon 18. kvě 2009 20:59:13

Mám dojem že jste se tu odchýlili velmi silně od tématu. Mělo by se s tím něco dělat.
Analog je analog - trochu toho šumu tam být musí...

Odpovědět

Zpět na „Zvukové procesory“