Compressor/Limiter

Dynamické, efektové, multifunkční, nástrojové, výhybky...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
lsra23
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 4
Registrován: ned 17. čer 2012 19:17:59

Compressor/Limiter

Příspěvek od lsra23 » pon 18. čer 2012 9:39:00

Ahoj, poradil by mi, spíš nějaký nadšenec, jaký compressor/limiter v hodnotě cca do 4tis. (i v druhých rukách touto cenou). Chtěl bych ho ke korgáckým mašinám esx a emx. Představoval bych si buď čtyřkanál přímo za mašinky a z něj do mixu, nebo dvoukanál za mix, jestli není nějaké ze zapojení přímo odporující rozumu (jakože bych ho měl za mašinama a z něj teprv do mixu - nejde mi ani moc o úpravu zvuku jako spíš o srovnání hlasitostí a případnou eliminaci ujíždějícího zvuku). Pouštím z nich elektro-techno, mám to jen na doma, pouštím jen svoje tracky, který mívají nepatrně různé hlasitosti a při mixu to né vždy hned ukoriguji. Chtěl bych mít výstup compresorem trošku srovnaný. Koukal jsem po Alesis 3630. Vím že v mé cenové relaci moc nepřeberu, tak zkouším jestli má někdo konkrétnější zkušenost v rámci elektronické hudby. Ve fórech se nejspíš přirozeně :) věnujete spíš živé hudbě na opravdové nástroje. Dík

Uživatelský avatar
Jose1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 638
Registrován: stř 20. kvě 2009 19:31:19
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Compressor/Limiter

Příspěvek od Jose1 » pon 18. čer 2012 17:19:51

zvukova-technika-zvukove-procesory-ales ... t3372.html" onclick="window.open(this.href);return false;
alesis-f63/alesis-3630-t83.html" onclick="window.open(this.href);return false;
dbx-f65/dbx-166xl-t1029.html" onclick="window.open(this.href);return false;
dbx-f65/dbx-project1-266-vs-266xl-166xl-t795.html" onclick="window.open(this.href);return false;
dbx-f65/166xl-266xl-t85.html" onclick="window.open(this.href);return false;
zvukove-procesory-f10/shanim-kompresor-t1764.html" onclick="window.open(this.href);return false;
zvukove-procesory-f10/compressor-t308.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
bobo

Compressor/Limiter

Příspěvek od bobo » stř 18. črc 2012 22:56:21

z vyššie odporúčaných, jednoznačne dbx166... najlepšie z obdobia pred prerušením produkcie... o tie bola bitka a po ukončení výroby bola veľká nespokojnosť.... Bol tam nejaký špeciálny integrovaný obvod - farba zvuku bola hodnotená veľmi vysoko...
Súčasné reinkarnácie možno tak vysoko cenené nebudú, ale makajú spoľahlivo... ALESIS je určite niekde inde -nižšie...
Dá sa ešte TC Electronic C300 za podobné peniaze... Tiež dobrý...
Ale pokiaľ to nieje na spev, všetky odporúčané sú dobré a spoľahlivé....

Odpovědět

Zpět na „Zvukové procesory“