Ultramizer

Dynamické, efektové, multifunkční, nástrojové, výhybky...
  • Reklama
  • DEMO 15
filing08
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 9
Registrován: úte 16. zář 2008 12:19:01

Ultramizer

Příspěvek od filing08 » čtv 09. říj 2008 10:18:44

Mohl by mi někdo říct jak funguje a k čemu vlastně slouží ultramizer???

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od safa » pát 10. říj 2008 18:34:06

to mas ruzny ... kterej typ ?

filing08
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 9
Registrován: úte 16. zář 2008 12:19:01

Re: Ultramizer

Příspěvek od filing08 » ned 01. úno 2009 16:21:30

Tak sem se tomu trochu věnoval .... auž je mi to jasný...!

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Ultramizer

Příspěvek od Martin » ned 01. úno 2009 19:41:52

Výborně založené i ukončené téma... Každý si tady rozhodně se zájmem počte =D>

Že by ses aspoň pochlubil, co je ti vlastně jasné? Díky

maly_medved
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 716
Registrován: úte 03. črc 2007 9:27:11
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultramizer

Příspěvek od maly_medved » ned 01. úno 2009 22:01:52

filing08 píše:Tak sem se tomu trochu věnoval .... auž je mi to jasný...!
Taky občas trpím samomluvou :D

filing08
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 9
Registrován: úte 16. zář 2008 12:19:01

Re: Ultramizer

Příspěvek od filing08 » stř 04. úno 2009 15:51:09

No, je to jednoduchý... prostě začínám, brouzdám po netu a hledám co by se hodilo. Občas narazím na spoustu výrazů které neznám a než mi někdo odpoví tak si to zjistím sám.... To není samomluva. Zvučím asi půl roku protože můj kluk hraje v kapele a chci jim pomoct. ...

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Ultramizer

Příspěvek od Martin » stř 04. úno 2009 16:39:16

Ehm, milý filingu08, možná jsi tak úplně nepochopil, co jsem ti napsal - příště zkusím méně ironie.

Byl bych rád - když už založíš takové téma - aby z něj měli prospěch i další. Tj. napsat "už jsem to pochopil a nazdar" rozhodně nestačí. Takže buďto prosím vysvětli, nebo téma smažu jako naprosto zbytečné a fórum zaplácající. A budeš mít u mne puntík 8)

filing08
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 9
Registrován: úte 16. zář 2008 12:19:01

Re: Ultramizer

Příspěvek od filing08 » pát 06. úno 2009 19:26:50

Jestli jsem to dobře pochopil tak se jedná o digitální zvukový procesor, popřípadě zařízení na úpravu zvuku.
Jednalo se mi o toto zařízení: BEHRINGER - DSP 1424P - ULTRAMIZER®. Potřeboval jsem odstranit zpětnou vazbu u odposlechů, ale bylo mi poraděno něco lepšího od Sabine. Nevím proč se čertíš. Já to tady nezapleveluju, jenom jsem měl dotaz a to se snad smí ne? A nevím proč hned puntík???? Jsou tu někdy podstatně lepší a vtipnější věci...

Uživatelský avatar
TomasVv
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: pon 25. čer 2007 21:19:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultramizer

Příspěvek od TomasVv » pát 06. úno 2009 22:22:09

filing08 píše:Jestli jsem to dobře pochopil tak se jedná o digitální zvukový procesor, popřípadě zařízení na úpravu zvuku.
Jednalo se mi o toto zařízení: BEHRINGER - DSP 1424P - ULTRAMIZER®. Potřeboval jsem odstranit zpětnou vazbu u odposlechů, ale bylo mi poraděno něco lepšího od Sabine. Nevím proč se čertíš. Já to tady nezapleveluju, jenom jsem měl dotaz a to se snad smí ne? A nevím proč hned puntík???? Jsou tu někdy podstatně lepší a vtipnější věci...

Díky za podrobné osvětlení problematiky tohoto procesoru.
Dělám, co mě baví.

honza637
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: ned 18. kvě 2008 23:42:26
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultramizer

Příspěvek od honza637 » pát 06. úno 2009 23:28:24

filing08 píše:Jestli jsem to dobře pochopil tak se jedná o digitální zvukový procesor, popřípadě zařízení na úpravu zvuku.
Jednalo se mi o toto zařízení: BEHRINGER - DSP 1424P - ULTRAMIZER®. Potřeboval jsem odstranit zpětnou vazbu u odposlechů, ale bylo mi poraděno něco lepšího od Sabine. Nevím proč se čertíš. Já to tady nezapleveluju, jenom jsem měl dotaz a to se snad smí ne? A nevím proč hned puntík???? Jsou tu někdy podstatně lepší a vtipnější věci...
Zpětná vazba se odstraňuje nejlépe kvalitními odposlechy, jejich správným umístěním a v neposlední řadě též slušnými mikrofony. Asi nejjemnější možnost je k tomu ještě přidat equalizer. Pak vychytat pásma kde k vazbám dochází a máš klid. On ten Behringer je spíš na to, aby hezky svítil. Jinak bych se na něj příliš nespoléhal. Na zkušebnu ale může být OK ....
Analog je analog - trochu toho šumu tam být musí...

Uživatelský avatar
TomasVv
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: pon 25. čer 2007 21:19:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultramizer

Příspěvek od TomasVv » sob 07. úno 2009 7:49:27

Problem je v tom, ze tato masina ktomu neni vubec urcena, na to je FEEDBACK-DESTROYER, v podani od Uliho se mu odborne rika Kurvitko (samozrejmne sem myslel Kazítko), ale sviti fakt hezky. Tady totok je spise kompresor, limiter, exciter, de-noiser a kdo vi co to jeste ma umet...
Dělám, co mě baví.

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultramizer

Příspěvek od safa » ned 08. úno 2009 12:12:53

motorovapila píše:masina ktomu neni vubec urcena, na to je FEEDBACK-DESTROYER, v podani od Uliho se mu odborne rika *vulgární slovo*
... hehe, v podani Uliho se tomu nerika *vulgární slovo* ale Ultrakurva ;-)

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultramizer

Příspěvek od safa » ned 08. úno 2009 12:14:18

safa píše:
motorovapila píše:masina ktomu neni vubec urcena, na to je FEEDBACK-DESTROYER, v podani od Uliho se mu odborne rika *vulgární slovo*
... hehe, v podani Uliho se tomu nerika *vulgární slovo* ale *vulgární slovo* ;-)
... aha, takze vlastne v podani Uliho se tomu nerika *vulgární slovo* ani *vulgární slovo* ... ale ani U_l_t_r_a_k_u_r_v_a . Ultra-curve jsou oznacovany jen digitalni EQ ... z dnesni produkce tedy jen DEQ2496, drive jeste DSP 8024.

Model DSP 1424P je ozvacovan jako "Ultramizer Pro" a je to vystupni kompresor/brickwall limiter. Kdyz se dobre nastavi tak sviti opravdu krasne, da se ale pouzit i pro hlidani a omezeni urovne hlaitosti v ruznych klubech, barech a diskotekach.

Uživatelský avatar
Jakub
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 250
Registrován: čtv 02. úno 2006 11:40:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultramizer

Příspěvek od Jakub » pon 09. úno 2009 8:35:31

Jo, jasne. Zase tu budeme rikat, ze Behringer je k....o zvuku, ze je to smejd a jenom hezky sviti. A ten clovek, co se na to dotazoval, ten vlastne ani neexistuje, protoze je to preci potencialni kupec ty veci a tim padem dalsi kdo Behringer cajk pouzije. Zrejme mu to ale soude podle vseho totalne podela zvuk, polezou z toho pazvuky jako kdyz budu jezdit plechovou rukavici po dreveny tabuli a ve vysledku to bude jenom na osvetleni racku...

Porad dokola, porad dokola, porad dokola. Uz tady to tema jednou bylo. A vysel z nej zaver, ze Behringer NENI meritko smejdovosti. Jen ho je vsude hodne. A proc je ho ale vsude hodne? Protoze to lidi kupujou a protoze to zjevne asi nejak funguje ku spokojenosti tech nakupujicich. Takze?

Asi se Safou zalozime obcanske forum "Uli neni smejd".

Safo, co ty na to? Udelal bych nakou brutalni revoluci. Mimochodem - jak se stavite vsichni treba k legendarnimu Ultradyne - tedy digitalnimu EQ/Analyzeru? Taky smejd... Ale no tak...

...není třeba hrát nahlas...

Gustav
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 453
Registrován: ned 19. úno 2006 14:37:28
Bydliště: Praha

Re: Ultramizer

Příspěvek od Gustav » pon 09. úno 2009 9:52:27

=D> Behringer JE podle mě v měřítku ŠMEJDOVOSTI zadarmo DRAHEJ , má číslo 1
Kdo se chce přiřadit ..... ? :^o
Vždyť to ŠUMÍ jako Vermona a zvuk z toho leze jako z Pr....!
========================================================
Zvukař Gustav

Odpovědět

Zpět na „Zvukové procesory“