Behringer CX 2310 SUPER-X PRO

Dynamické, efektové, multifunkční, nástrojové, výhybky...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
HabaTom
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 3
Registrován: úte 24. led 2017 14:22:14

Behringer CX 2310 SUPER-X PRO

Příspěvek od HabaTom » úte 24. led 2017 14:45:30

Zdravím všechny, potřeboval bych prosím doporučit, čím nahradit procesor Behringer 2310, který jsem k původní sestavě dostal, ale už přišel čas dopřát aparatuře kvalitnějšího bratříčka. Mám basák osazen Beyma 15p80nd 800W RMS a k tomu 2x DB Technologies Arena 15 (400 W). Je to pevná instalace v baru a obojí dohromady v současném stavu poháním QSC 2450 (1. kanál DB, 2. kanál basák). Poradil by někdo prosím, jaký procesor by pro mě mohl být vhodný? Případně jestli je i velká troufalost všechno krmit jen z toho jednoho zesilovače? Mockrát děkuju. :-D Tomáš

Uživatelský avatar
Milan T.

Re: Behringer CX 2310 SUPER-X PRO

Příspěvek od Milan T. » úte 24. led 2017 15:35:02

Nenapsal jsi to nejdůležitější a to jsou finance... Pokud chceš zůstat u aktivní výhybky, tak Rane AC, DBX, Ashly, atd... Pokud chceš DSP, tak dobrý je např. Rane RPM, Ashly Protea, DBX DriveRack XXX(X), Sabine, ...Krmit vše z jednoho konce troufalost není, pokud ti nevadí, že zvuk je pouze mono (což by mě dnes už vadilo)... Další varianta je prodat sub + Beh. 2310 a pořídít si aktivní sub s vestavěným cross, čím získáš volný kanál RMX a můžeš fungovat stereo! :-)

HabaTom
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 3
Registrován: úte 24. led 2017 14:22:14

Re: Behringer CX 2310 SUPER-X PRO

Příspěvek od HabaTom » stř 25. led 2017 13:28:35

Po finanční stránce je to rozhodně klasický čecháčkovství - hodně muziky za málo peněz :D. Samozřejmě nechci do výhybky dávat nesmyslný desetitisíce, ale abych byl schopen jetou sehnat třeba za 10 - 15 tisíc a věděl, že zvuk bude kvalitní a mám spolehlivý výrobek, co by měl teoreticky ještě nějaký pátek vydržet. Jestli právě DSP nebo aktivní výhybku, tak v čem tkví hlavní uživatelský rozdíl? Nepotřebuji na tom nastavovat žádné extra kulišárny, jen nastavit na kvalitní produkci a pak s tím ideálně nic moc nenacvičovat. Díky za info

Uživatelský avatar
Milan T.

Re: Behringer CX 2310 SUPER-X PRO

Příspěvek od Milan T. » stř 25. led 2017 18:10:10

V tom případě bych šel cestou pořízení staršího aktivního subu s integrovanou výhybkou. Za cca 15-20k se nechá pořídit bazarový sub v pěkném stavu, který bude nejspíš hrát lépe a více než-li to co máš teď krmené kanálem kanálem RMX. Vše ostatní jsem ti již v předchozím příspěvku napsal. Vyhledávat na webu snad umíš ne?

Odpovědět

Zpět na „Zvukové procesory“