DVX D12 nebo DVX D15 nebo SIGMA S115

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Mial

DVX D12 nebo DVX D15 nebo SIGMA S115

Příspěvek od Mial » úte 05. úno 2013 11:45:44

Rad bych s Vami probral vyber aktivnich satelitu. Rozhodujeme se mezi DVX a Sigmou. Zatim jsme slyseli DVX D12, ktere nas velice nadchly. Bohuzel DVX D15 ani Sigmy nikde nemaji, jen na objednavku. Mate s nimi nekdo zkusenosti? Budou lepsi nez DVX D12? Popr.jake mate zkusenosti s D12 v praxi?
Budeme je pouzivat hlavne na akce pro DJs, sem tam nejaka mala kapelka nebo mluvene slovo. Na velke akce mame moznost si pujcit DVA S10, ktery hraje velice slusne.

Diky za rady

Uživatelský avatar
striska
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: ned 17. zář 2006 18:45:25
Bydliště: Chrudim, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DVX D12 nebo DVX D15 nebo SIGMA S115

Příspěvek od striska » úte 05. úno 2013 12:05:34

Zařídit poslech DVX D15 není problém, odkud jste? Sigmy bohužel ještě stále nejsou k dispozici.

Jinak je to otázka priorit. Pokud by to používal výhradně DJ, D15 by byla možná vhodnější volbou. Pro kapelu nebo mluvené slovo rozhodně lepší volbu představuje D12 (mají výraznější středy než D15 a celkově reprobox působí lepším zvukem), kor v kombinaci s DVA S10.

Já osobně používám DVX D10 na malé akce, mluvené slovo atd. a DVX D12 pak na větší v kombinaci se suby FL 18. Osvědčily se i jako monitory.

Sigmy jsem ještě neslyšel, ale pokud byste se rozhodovali mezi D12 a D15, já osobně bych se přikláněl k D12, je to univerzálnější reprobox.

Odpovědět

Zpět na „db Technologies“