sestava ES602

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Jiří Joura

Re: sestava ES602

Příspěvek od Jiří Joura » ned 05. led 2020 18:03:07

Pěkně a srozumitelně napsané. Moc děkuji za asi vyčerpávající informace. Podle toho co jsem četl jsme ještě daleko míň profi. Zanechám tedy bastlení, aparát co mám prodám. Líbíli by se mi zatím ty bedny ANT REDFIRE 10 . Co se servisování týče, dají se koupit i třeba na muzikeru, tedy předpokládám i servis. Našel jsem tam dokonce zajímavý set https://www.muziker.cz/ant-redfire-10-set. No a později snad přibude i sub bas. Ty světla jsou určitě nezbytné, ovšem dmx 512 je pro mě španělská vesnice, používám dvě malé led hlavy spojené in-out a laser. Vše samozřejmě ovládané pouze "randálem" kolem sebe.

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: sestava ES602

Příspěvek od blaha » ned 05. led 2020 18:26:13

No to že to má v nabídce Muziker, nebo Kytary.cz není zárukou, že mají i servis, pochopitelně musí držet záruku, ale tam lze vyřešit i vrácením peněz a případnou reklamaci mohou řešit i 30 dní, pokud to nekoupíš na IČO, pak klidně i půl roku. Po skončení záruky, prostě sorry.
Výrobce jsou asi Italové, ale to taky nic neznamená, při té ceně to spíš jen "přebalují".
Na druhou stranu při tý ceně, kdo by se s tím opravoval.
Prostě jen počítej s tím, že až se to po záruce po, tak to zahodíš a koupíš nový. A případnou bazarovou hodnotu to má nulovou.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: sestava ES602

Příspěvek od exxxi » ned 05. led 2020 20:52:38

Muziker rozhodně reklamace v 30 dnech nezvládá, vždy tak 35. Je to dost tragické, ale to je cena za nízké ceny. BTW., letos jsem koupil 4 stejná světla značky Fractal na Muzikeru a 4 stejná na Kytarách. Ty z Muzikeru už jsem reklamoval dvě.
Edit: osm stejných světel, 4 u kytar, 4 u muzikera.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 801
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: sestava ES602

Příspěvek od PeBe » pon 06. led 2020 7:34:57

[OT]
Pokud to byla světla 7x12W RGBW, pak prakticky tatáž, pouze jako "hlavy", mám také.
Po zkušennostech s těmi mými, bych řešil nákupem přímo v Číně za cca 600 korun kus. Koupil bych jich rovnou deset, od desíti prodejců po jednom světle (kvůli DPH) a vzhledem k poloviční ceně, bych tak měl vyřešenou záruku. Navíc, jelikož nejčastější závadou těchto světel je nesvítící zelená, stačí koupit pytlík náhradních LEDek a sem tam provést "záruční opravu" :-)

Mám pět těchto světel a zatím jsem měnil asi desetkrát LED (vždy jen jeden kus, jsou v sérii) a jednou napájecí zdroj, ten se dá také v Číně koupit samostatně.
[/OT]
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Odpovědět

Zpět na „db Technologies“