Další hloupý dotaz - "Rozehrávat" nové repro?

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Alascz
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 20. srp 2020 11:53:10

Další hloupý dotaz - "Rozehrávat" nové repro?

Příspěvek od Alascz » stř 23. lis 2022 15:16:48

Čau chlapi!

V minulém příspěvku jsem se ptal na zapojení nových IG3T a Vio S218. Bedny už přišly a díky vašim radám se nám je i podařilo zapojit, takže jsem vám všem vděčný!

Mám ale navazující otázku. Kamarád nám říkal, že funglovky je potřeba prvních pár desítek hodin provozu nechat "rozehrát", než je budeme brát na akce. Nechat je běžet jen tak na čtvrtku - půlku výkonu a ať se trochu obouchaj. Že se tím zlepší životnost a kvalita. Tak se chci zeptat, jaký je názor profesionálů? Má to smysl, či nemá?

Díky všem, zdar a sílu!

Bassman
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 03. čer 2015 15:02:59

Re: Další hloupý dotaz - "Rozehrávat" nové repro?

Příspěvek od Bassman » stř 23. lis 2022 22:30:47

Kupil som si domov HiFi a neveril som tomu, ze je to potrebne. No ale oni tie bedne po cca tyzdni bezneho hrania hrali uplne inac ako nove. Ked boli upne nove tak som ich chcel vratit, to bolo fakt zle.

Mam ale aj skusenosti z beznymi PA bednami a tam som ziadnu zmenu nespozoroval. Je mozne ze to siria HiFisti a obcas sa toho chytne aj niekto od profi.
"Keď je zvuk dobrý, tak je zvuk dobrý"
http://www.hrbikmedia.eu

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 801
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Další hloupý dotaz - "Rozehrávat" nové repro?

Příspěvek od PeBe » čtv 24. lis 2022 8:02:20

Těch zkušeností s novými bednami zas tolik nemám, abych mohl dávat ruce do ohně :-), ale u subu ALTO TS318S mám pocit, že po nějakém čase začal víc plandat s nohavicemi :-)
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Další hloupý dotaz - "Rozehrávat" nové repro?

Příspěvek od exxxi » čtv 24. lis 2022 11:43:34

Každý výrobce to má jinak. Lze to dohledat na starých diskuzich, kde to komentoval i Hubert.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Odpovědět

Zpět na „db Technologies“