HK Elements

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
grock

HK Elements

Příspěvek od grock » sob 04. čer 2011 10:13:53

Máte s tím někdo zkušenost?Dík...

Nick
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned 19. lis 2006 21:28:59

HK Elements

Příspěvek od Nick » stř 08. čer 2011 14:29:47

ahoj, byl jsem na provizorní předváděčce u prodejce
překvapilo mne, jak to basuje, středy a výšky pěkné, vše až překvapivě hlasité a víceméně vyrovnané - to "víceméně" patří tomu, že jsem měl pocit menší díry na hlubokých středech (nebo nejvyšších basech :D ), ale equalizací by se to vyrovnalo

jinak ta skladnost, lehkost a blesková sestavitelnost je famózní

Uživatelský avatar
Návštěvník

HK Elements

Příspěvek od Návštěvník » pát 10. čer 2011 14:43:22

Ahoj a dík,ještě malý dotaz-v jaké sestavě jsi to slyšel?jak zní 1sub s 2vrškama?Uvažuji,že bych to použil na one man show,na každé straně 1sub a 1vršek dopředu a 1 dozadu jako monitor,hraje to otočené,doufám....Otázek jak od strážmistra z Putimi :D

Nick
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned 19. lis 2006 21:28:59

HK Elements

Příspěvek od Nick » pát 10. čer 2011 15:23:04

s tím otočením netuším, asi bys nemohl nastavit rozdílnou dynamiku dopředu a dozadu
na one-man show bych to řešil spíš extra odposlechem anebo drátovými in-eary

jinak na té předváděčce to bylo od jednoho subu a dvou vršků až do max. sestavy, což je tuším 3,6 kW, a popravdě jsme byli hodně překvapení ze síly basů, srozumitelnosti zbytku a naprosto jasné úhlovosti. Ono je to fakt line-array, tj. přidáváním se mění jen síla aparátu, frekvence i stejnoměrnost pokrytí ne

známý mi říkal, že to teď viděl v té minimální konfiguraci na autoveletrhu, u jedné prezentace to měli s bezdrátovým mikrofonem a nejen že to tu halu slušně uhrálo, ale především narozdíl od klasických beden, co tam měli jiní vystavovatelé, bylo spíkrovi v různých místech líp rozumět

asi by bylo lepší kontaktovat nějakého prodejce, víc o tom nevím

Uživatelský avatar
MusicData
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 8
Registrován: pát 17. čer 2011 13:09:47
Kontaktovat uživatele:

HK Elements

Příspěvek od MusicData » pát 17. čer 2011 14:42:05

Dobrý den, systém HK Elements budeme v nejbližším termínu zkoušet a předvádět např. v prodejně Audio Kropík v Českých Budějovicích v úterý 21.6. od 11 hodin :D
MusicData, U Tržiště 1, 594 01 Velké Meziříčí
HUDEBNÍ NÁSTROJE ● ZVUK ● SVĚTLA ● PÓDIUM ● KABELY●KONEKTORY●SLUCHÁTKA●VIDEO●CASES
http://www.musicdata.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Návštěvník

HK Elements

Příspěvek od Návštěvník » čtv 23. čer 2011 21:43:51

Tak jsem si to koupil,předváděčka splnila účel... :D repra hrají ve všech natočeních,ale nejlíp hrajou,když jsou stejným směrem :D .Síla je vzhledem k rozměrům přímo šokující,zvuk velice příjemný pokud nejdeme až na hranu výkonu,pro menší akce,hru s MIDI nebo reprodukovanou asi těžko najdete něco lepšího-perfektní mobilita není na úkor excelentního zvuku.
Velké klasické bedny budou mít asi malinko větší účinnost při stejných watech,ale větší a těžší budou mnohonásobně,konkurovat nemohou ani cenou...A navíc-i když budou víc tlačit před bednou,na druhém konci sálu to Elements přinejmenším vyrovnají.. =D> Prostě jsem si je musel koupit :D

petrnemec
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: pon 04. črc 2011 7:34:18

HK Elements

Příspěvek od petrnemec » pon 04. črc 2011 7:44:24

Elementy mám objednaný :D Odzkoušel jsem si je na mluveným slovu + reprodukované na přihrádku hradu Veveří (kdo zná, ví, že to je docela velkej venkovní prostor). Sestava byla spodek + 2 vrchy na stranu (1,2). Slovu bylo rozumnět všude parádně, a při tanečnickým vystoupení to předvedlo neuvěřitelnou srozumitelnost i tlak, kterej byl až na neuvěřitelně velké ploše stejnej!! Věřím tomu, že v té plné náloži (3,6) to víc než parádně zvládne kapelu v klubu. Mimojiné dělám zábavovku a myslim, že za ty prachy v podstatě není lepší řešení...

Gustav
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 453
Registrován: ned 19. úno 2006 14:37:28
Bydliště: Praha

HK Elements

Příspěvek od Gustav » pon 04. črc 2011 8:31:03

Uvidíš sám,HK je FUJ - Takový je můj NÁZOR na PLASTOVÝ bedny včetně jejich vnitřností :idea: je to weekendová hračka pro děti i podle ceny [-o< Zvukař/Gustav (Praha)

Nick
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned 19. lis 2006 21:28:59

HK Elements

Příspěvek od Nick » pon 04. črc 2011 12:51:28

A slyšels to hrát?
Protože jinak má tvůj názor nulovou hodnotu :?

Gustav
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 453
Registrován: ned 19. úno 2006 14:37:28
Bydliště: Praha

HK Elements

Příspěvek od Gustav » pon 04. črc 2011 18:59:42

ANO , jako Monitor to asi 200W vydávalo zvuk jako nádražní .... Potom jsem to viděl i vevnitř , reproduktot plechový koš (China) a (upálená cívka) , uchycení k plast. boxu které snáší jen jemné přenosy bez nárazů [-X Zvukař/Gustav (Praha)

Nick
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned 19. lis 2006 21:28:59

HK Elements

Příspěvek od Nick » pon 04. črc 2011 19:49:36

HK není moje favorite značka, nebudu ji hájit za každou cenu.

Ale Elements jako ODPOSLECHY? Víš vůbec, o čem se tu bavíme, o jakém systému? Jak to vypadá a jak hraje? Dokázal jsi, že ne... Tak si to prosím aspoň si to vygůgli. A jinak bys měl být myslím raději zticha, ztrapňuješ se.

Špínu umí házet každý. Přispět, to už každý nesvede.

Uživatelský avatar
Fyla
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: stř 09. črc 2008 15:58:11
Bydliště: براغ

HK Elements

Příspěvek od Fyla » pon 04. črc 2011 21:10:27

Elements je dost dobre hrajici sestava pro specificke ucely. A rozhodne to hraje podstatne vic, nez na co to vypada :-)

Gustav
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 453
Registrován: ned 19. úno 2006 14:37:28
Bydliště: Praha

HK Elements

Příspěvek od Gustav » pon 04. črc 2011 21:50:40

:oops:Aha, takže myslíte něco jinak , AKTIVKU - tak to je jiná Já psal o pasivu taky od HK ale šuntu, tak už se snad polepšily :!: sorráč no, stalo se =P~ Zvukař/Gustav (Praha)

Frenk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 691
Registrován: stř 27. srp 2008 12:14:05
Bydliště: Opava

HK Elements

Příspěvek od Frenk » úte 05. črc 2011 13:14:09

ANO , jako Monitor to asi 200W vydávalo zvuk jako nádražní
HK DART, FAST ?
Never ask FOH sound engeener "Are you DJ?" because he can kill you....

Uživatelský avatar
Návštěvník

HK Elements

Příspěvek od Návštěvník » ned 21. srp 2011 22:21:34

tak pánové jaké zkušenosti po pár akcích :-)) taky o nich uvažuji

Odpovědět

Zpět na „HK audio“