Em 15 bass

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Michal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 98
Registrován: čtv 16. črc 2009 15:56:46
Bydliště: Dolní Újezd

Em 15 bass

Příspěvek od Michal » sob 13. črc 2013 10:45:35

Ahoj,

potrebuji trochu poradit.Postavil jsem tyto bedny a jak to je z tlumenim? Navod od
Megatonu nic nerika. Jen tam je planek konstrukce a nic napsaneho a tak pro amatera to je trochu orisek.Vcera je poprve bratr testoval a rikal,ze to nehralo.Ze tam neco rezonovalo.Dneska k tomu sedne a bede si stim hrat.

Konstrukce je soroubovana a spoje lepeny.

Otas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 535
Registrován: ned 06. lis 2011 15:59:02
Bydliště: Bílina

Re: Em 15 bass

Příspěvek od Otas » ned 14. črc 2013 10:47:25

Nikdo se k tomu nemá.
Koukal jsem se do odkazů, je to už 10 let stará bedna. Podle toho, co jsem o ní slyšel, se tam obvykle nějaký tlumící materiál dává (ale jen málo), i bez něj by měla dobře běžet.
Aby hrála basy, musí být splněny alespoň nějaké minimální požadavky na repro, které reprezentuje Kappa 15 LF (především Bl).
Hubert (Zdeněk Prodance), coby spoluautor této bedýnky, by o ní jistě napsal mnohem víc.

Michal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 98
Registrován: čtv 16. črc 2009 15:56:46
Bydliště: Dolní Újezd

Re: Em 15 bass

Příspěvek od Michal » pon 15. črc 2013 10:26:04

Diky za odpověd. Bracha si to vyřešil nakonec sám. Měl přebuzenou výhybku (tu si sám stavěl). Nebyl čas to nikde pořádně testnout a tak po zapojení na akci byl divnej zvuk. Nechal tedy hrát jen vrchy a ty to buhužel druhý den už nerozdejchaly.Takže teď budem řešit adekvátni vrchy k těm em 15 kam. No sranda :D

PS: Zatím žádné tlumení v boxu nemáme a hraje to pěkně.

Odpovědět

Zpět na „Megaton“