Polstrovane obaly na repro

Lubos
Uživatel
Uživatel

Polstrovane obaly na repro

Příspěvekod Lubos » úte 10. kvě 2016 21:34:57

Pani, viete poradit overeneho vyrobcu polstrovanych obalov - rozmery na zakazku ? lubosk29@gmail.com

REGISTRACE
Reklama

KamilV
Uživatel
Uživatel

Re: Polstrovane obaly na repro

Příspěvekod KamilV » úte 10. kvě 2016 22:39:12

www.boxx.cz
mám ozkoušeno několikrát, dobrá práce, dobrý materiál, dobré ceny... do zakázek v době návrhu promítají své dobré nápady...

Jiri Kadanka

Příspěvekod Jiri Kadanka » sob 18. úno 2017 2:10:05

Nerad to píšu ale nesouhlasím s pozitivní referencí na firmu boxx.cz
Nechal jsem si dělat kromě jiného šité obaly na basy. Výsledek byl že udělali otvory pro madla asi o 5 cm jinde což znamenalo že se při zabalené bedně nedala přes obal uchopit .
Jel jsem tam - oblékli bednu do nového šatu a zjistili jsme vsichni, to co jsem napsal výše. Reakce paní majitelky byla že si za prací svých šiček stojí. Připadal jsem si že za to můžu já a ze jsem se asi zbláznil, po přešití se přesnost zlepšila asi o polovinu, nyni těžko ale ruku tam nakonec dostanu.
Materiál mají super o tom žádná, ale chtělo by to sebereflexi a zlepšování. Jiri.Kadanka@seznam.cz

Otas
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Otas » sob 18. úno 2017 7:38:49

Má zkušenost s boxx je vcelku dobrá, výsledky padnutí i materiál pro profesionálně vyráběné bedny bez potíží. Trochu to trvalo s pochopením, jak že chci přidat něco navíc (zapínání na zip tak, aby byla bedna úplně schovaná a především přídavná ucha z obalu na bednu, která je nemá horizontálně - viz EAW NT59); dohodli jsme se po dlouhém a usilovném mailování i malování :).
Nakonec vše sedělo a výsledek je velmi dobrý.

Zpět na “Megaton”