Poculi ste hrat Behringer B815NEO a spolahlivost Behringera

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Srobik1

Poculi ste hrat Behringer B815NEO a spolahlivost Behringera

Příspěvek od Srobik1 » úte 13. dub 2010 23:13:36

Dobry den, chcem sa Vas spytat poculi ste niekto hrat Behringer B815NEO alebo B812NEO.
http://www.musiccenter.cz/Behringer-B81 ... y/:3:39762
Co som o nich cital tak by to mali bit slusne aktivky. Zaijimalo by ma aj ked sa vam to bude zdat cudne aky sum maju ked sa stiahne potenciometer volume na minimum. Mam RCF 312A najnovsii model a vadi mi ich sum. Viem cudujete sa tomu ale mne to vadi. Preto hladam iny aktivny PA system s minimalnym sumom. Taktiez by ma zaujimalo ako to je so spolahlivostou vyrobkou tejto firmy. Dakujem vam za Vase skusenosti a nazori.... :wink:

jeany
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 03. zář 2009 14:50:02

Re: Poculi ste hrat Behringer B815NEO a spolahlivost Behring

Příspěvek od jeany » stř 14. dub 2010 10:42:10

Srobik, tobě asi není pomoci... :roll:
Ty prostě hledáš auto, který by bylo sporťák a zároveň odvezlo 5 tun nákladu.
Jak už ti tady mnozí říkali, taková bedna, kterou hledáš na celém širém světě neexistuje.
Nech si ty RCFka na to hraní svateb a domů si pořiď bedny určené na poslech doma (ať už něco Hi-Fi nebo studiový monitory - dle tvého vkusu) a budeš spokojenej jak doma, tak na tý svatbě.
A vyser se na soudruha Behringera a jeho pajcy, neb to nehraje a spolehlivostí to taky příliš nevyniká... [-X

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Poculi ste hrat Behringer B815NEO a spolahlivost Behring

Příspěvek od Návštěvník » stř 14. dub 2010 23:23:00

Nuz JEANY dik za radu, asi to tak aj spravym. Uz mi stacila jedna kocka vo vreci :) Uz by som mal na nu aj kupca. Ale opet nieco kupit co ludia nepoznaju sa tazko potom predava. Lahko sa predava to co tu chvalite =D> Dakujem

Odpovědět

Zpět na „Behringer“