BEHRINGER F1220A jako odposlech do zkušebny (zpěv)

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Robin

BEHRINGER F1220A jako odposlech do zkušebny (zpěv)

Příspěvek od Robin » pon 01. srp 2011 15:16:27

Ahoj , potřebuju do zkušebny odposlech čistě na zpěv, jen abych se vice slyšel, jinak jedna aktivni bedna tam už je, jde čistě jen o zpěv....
Co myslíte bude BEHRINGER F1220A stačit? Diky za názor, hledám opravdu něco co zvýší úroveň hlasu čistě pro mě....diky Robin.

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

BEHRINGER F1220A jako odposlech do zkušebny (zpěv)

Příspěvek od blaha » pon 01. srp 2011 15:50:06

Dle mne, špatně položená otázka. Proč nestačí ta jedna aktivka? Můžu si i odpovědět sám, protože je tam kravál od všech ostatních. Co udělá další aktivka na zpěv? Zvedne úroveň kraválu, a jelikož přeřve ostatní, tak si přidají aby se také slyšeli. Tak koupíme další aktivku, ...

Mimochodem, co jede přes tu původní aktivku. My jsme ve zkušebně jeli jen zpěvy, bicí nasucho, kytary a klávesy komba, takže nic kromě zpěvů nebylo potřeba.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Uživatelský avatar
Robin

BEHRINGER F1220A jako odposlech do zkušebny (zpěv)

Příspěvek od Robin » pon 01. srp 2011 16:03:16

Ahoj , jasné svojim způsobem máš pravdu je tam kravál jde o to, že zkušebna je malá a vše se musi posunout aspon na úroveň bubnů...přes aktivku jede jen zpěv. Neměl jsem, ale úmysl něco přeřvávat, spíše mít odposlech blízko u sebe , stejně jako na pódiu, tedy já bych se slyšel více, ale ostatní by to nemuseli ani moc zaregistrovat...

Uživatelský avatar
Robin

BEHRINGER F1220A jako odposlech do zkušebny (zpěv)

Příspěvek od Robin » pon 01. srp 2011 16:06:07

Ještě domplním, nejde o to vytvořit podmínky které má posluchač když stojí na koncertu(vše v určité rovnováze) jde o to vytvořit pro mě takové podmínky, aby můj zpěv byl pro mě výraznější a šel slyšet každý detail....

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

BEHRINGER F1220A jako odposlech do zkušebny (zpěv)

Příspěvek od blaha » pon 01. srp 2011 16:11:32

Nestačilo by změnit jen polohu aktivky, nebo rezestavění, popřípadě jemě zatlumit bicí nebo umravnit bubeníka?

Pak mě ještě napadají sluchátka jako varianta.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Uživatelský avatar
Robin

BEHRINGER F1220A jako odposlech do zkušebny (zpěv)

Příspěvek od Robin » pon 01. srp 2011 16:15:16

Co se týká rozestavění aktivky tak místnost je malá aktivka je co možna nejdal od mikrofonů, jinak začne dost vazbit pochopitelně....bubeníka umravňovat nechci:D...bylo by to pak vidět na výsledcích:-):D.....navíc taký odposlech se hodí i do budoucna například, tak co myslíš splnilo by to ten účel? Taky přemýšlím ještě o tech sluchátkách...to neni špatný nápad:-)...

Uživatelský avatar
gavo
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: ned 30. lis 2008 11:13:07
Bydliště: Poprad - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

BEHRINGER F1220A jako odposlech do zkušebny (zpěv)

Příspěvek od gavo » pon 01. srp 2011 16:27:29

Sory za OT, ale umravneni bubenika je zaklad uspechu.

Nas bubenik zacal hrat presne az ked sa naucil hrat potichu. Potom mu nevadilo sa vymlatit aj nahlas niekde vonku.

Je to stale o tom istom... hluk v male skusebne potom aktivka - kraval - aktivka - kraval - aktivka - vazba - kraval - vazba - kraval ...... atd atd atd atd kraval atd vazba - aktivka atd kraval atd :D

Umravneni bubenika je proste zaklad. Nez uz hrajete cokolvek od jazzu az po deathmetal.

A ked to nestaci - tak potom na blany nakupit tlmiace blany, a nie dalsiu aktivku. Ano ona sa zide ja proti nej nic nemam. Ale vasu situaciu to neriesi len komplikuje.

Dokonca ak mate cas na cvicenia - tak bubenik nech so stupali v usiach chodi cvicit podla metronomu sam (hlavne cinely) a potom na celej skuske nech hraje tych cinelov menej. Rieseni je mnoho ale aktivka to neni.
Nic lepsie ako sediet za mixom pocas koncertu a jest pizzu nepoznam :D - vlastne ano - pocit ked vidim, ze kapela na tu pizzu slinta :P

Uživatelský avatar
Robin

BEHRINGER F1220A jako odposlech do zkušebny (zpěv)

Příspěvek od Robin » pon 01. srp 2011 16:38:19

Ok diky za názory:-)

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

BEHRINGER F1220A jako odposlech do zkušebny (zpěv)

Příspěvek od safa » pon 01. srp 2011 19:05:39

Robin píše:Co myslíte bude BEHRINGER F1220A stačit? Diky za názor, hledám opravdu něco co zvýší úroveň hlasu čistě pro mě....diky Robin.
... pokud tam mate kraval tak nebude, tahle bedynka je pomerne malo vykonna. Doporucuju aspon B212D pokud je to do bigbitu.

Odpovědět

Zpět na „Behringer“