Behringer Eurolive B815 NEO

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Smelik

Behringer Eurolive B815 NEO

Příspěvek od Smelik » pát 01. čer 2012 13:49:22

Dobrý den,
můžete mi sdělit Váš názor na nové aktivní repro od Behringu B 815 neu eurolive ?
Jsou zde udávány velmi solidní parametry za velmi příznivou cenu.Můžete je srovnat a poradit vůči : Yamaha DSR 115 ?
Děkuji.
S pozdravem.
Miroslav Smělík
smelik.m@seznam.cz

Uživatelský avatar
mayo

Behringer Eurolive B815 NEO

Příspěvek od mayo » pon 01. říj 2012 18:15:55

neporovnavaj neporovnatelne... :wink:

sledge
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1035
Registrován: pát 09. črc 2010 15:57:29

Behringer Eurolive B815 NEO

Příspěvek od sledge » úte 02. říj 2012 0:29:36

No, parametry je třeba brát trošku s rezervou, i když i Behringer jde do sebe a začíná postupně udávat reálné RMS výkony. Ta NEO má poměrně dost těžkej plastovej skelet a Yamaha bude myslím výkonnější a lépe vyladěná, s o něco kvalitnějšími měniči. Na druhou stranu ten Behringer není vůbec špatně udělanej a nevím o žádný "botě", která by jej nějak "znehodnocovala"...sand až na tu váhu :-). Všeobecně jsou déčkové behringery poměrně dost spolehlivé, a to dost myslím i v porovnání se "značkovou" konkurencí.

Každopádně dodáváme oboje, Behringer bude ale až začátkem listopadu.
1) Audiopro s.r.o. - servis, instalace, akustika, podpora: http://www.audiopro.cz
2) Práce všeho druhu (měření, vývoj, poradenství,...)

Uživatelský avatar
Šeďa
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 8
Registrován: ned 16. kvě 2010 19:08:17

Re: Behringer Eurolive B815 NEO

Příspěvek od Šeďa » pon 03. čer 2013 14:12:20

Zdravím,
nechci zakládat nové vlákno, tak se zeptám tady na bednu Behringer B612D. Potřebuji dvě aktivky (později se subbasy) na zvučení hc/punk akcí po hospodách. Potřebuji něco co vydrží i hrubší zacházení nejen mechanické ale i elektronické. Cena jedné této bedny, cca 8000,- je fajn. Víte o něčem co by podle vás hrálo líp za tuhle cenu?
Co srovnání s dB Cromo 12, ta je cenově stejně, parametricky podobně, ale vadí mi, že nemá linkový výstup na další bednu.
Ještě k tomu B612D, ta ledka vepředu je clip?

Uživatelský avatar
KamilV
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1439
Registrován: pon 30. lis 2009 13:10:24
Bydliště: Olomouc

Re: Behringer Eurolive B815 NEO

Příspěvek od KamilV » pon 03. čer 2013 15:18:54

Na hrubé zacházení by se snad víc hodily pasivní bedny...
Co znamená hrubší elektronické zacházení?

No, ani "papírově" se mi tyhle nezdají jako žádný zázrak, těch 1500 W bude patrně peak, když to přepočítáš na RMS, tak za velmi podobné peníze seženeš lepší bedny.

Uživatelský avatar
zzbar
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte 12. dub 2011 3:48:02
Bydliště: někde u Uh.Hradiště

Re: Behringer Eurolive B815 NEO

Příspěvek od zzbar » pon 03. čer 2013 23:48:19

Šeďa píše:Co srovnání s dB Cromo 12, ta je cenově stejně, parametricky podobně, ale vadí mi, že nemá linkový výstup na další bednu.
Má. Akorát použiješ TRS.

Odpovědět

Zpět na „Behringer“