MA Lighting nejde vyjet do 100%. Proč?

Odpovědět
  • Reklama
  • nové mixpulty Qu
Uživatelský avatar
Preamp
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: pát 01. srp 2008 9:07:59

MA Lighting nejde vyjet do 100%. Proč?

Příspěvek od Preamp » čtv 07. čer 2012 13:16:48

Zdravim
Mam MA Lighting commander 24/6 verze 2.59.
Kdyz vyjedu vsechny kanaly na 100% a dam preview vsechny kanaly jsou na 67 % a svetla svítí na 67%.Kdyz pouziju FLASH na kanale, v preview to vyjede na 88%.Nastavení LIMIT (v Preview) tak tam jsou vsechny kanaly FF nelimitovane.Prolez jsem to snad vsude v tom menu :oops: .Zde je manual :

http://www.malighting.com/control.html? ... 0aadff8b7e" onclick="window.open(this.href);return false;

Diky za rady

Uživatelský avatar
Návštěvník

MA Lighting nejde vyjet do 100%. Proč?

Příspěvek od Návštěvník » čtv 07. čer 2012 17:12:38

Kolega tak v panike 30min. hladal zavadu vsade mozne az sa prislo na to, ze ma stiahnuty grand master(od vtedy ho ma vzdy prelepeny paskou) :-) ...ale to urcite nebude tento prípad

Uživatelský avatar
Návštěvník

MA Lighting nejde vyjet do 100%. Proč?

Příspěvek od Návštěvník » pát 08. čer 2012 8:02:12

Jo to se nekdy stava ale nemam:-).Uz jsem domluvenej s technikem primo s MA . Po telefonu jsme neco zkusili ale nic.Vypada to ze bude asi master savle spatna a hazi spatny hodnoty v utery to tam vezu tak uvidim.

Odpovědět

Zpět na „Světelné pulty, kontrolery, DMX...“