ChamSys MagicQ PC Wing Compact rady a názory

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Dody
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: pát 12. úno 2016 17:07:36

ChamSys MagicQ PC Wing Compact rady a názory

Příspěvek od Dody » pát 12. úno 2016 17:31:03

Zdravím.
Aktuálně světla ovládám přes program Freestyler a midi konzoli.
Zajímá mě ChamSys MagicQ PC Wing Compact Vaše názory a zkušenosti. Jinak využitolnost s technikou níže.

Seznam techniky:

8x Sharpy 7R Beam
4x Robe Scan 250XT
4x PAR Blinder
8x Robe Wash 250 XT
6x Robe Robin 300 Plasma Spot
4x Robe Robin 300 Plasma Wash
2x DTS XR2000 Spot CMY

Uživatelský avatar
Ma.ro2

Re: ChamSys MagicQ PC Wing Compact rady a názory

Příspěvek od Ma.ro2 » pát 12. úno 2016 22:20:00

Ahoj,na wingu ocenuji dva dmx vystupy. Takze v divadlech se jednoduseji zapojuje vlastni svetla a ty mistni. Pouzivam k tomu jeste dotykovy elo inteli touch monitor. A k tomu mam jeste pripojenou 12 faderovou dmx konzoli od stairville (pripojenou pres chamsys usb prevodnik) v rezimu Dmx IN na ovladani parek, mlhy, blinderu a halogenu vseobecne.. Na wingu jsou layout tlacitka kterymi prepinam obrazovku.. Na fadery se da nastavit rychlost efektu, velikost, fadeIN pro live busking, atd. Na wingu se taky lepe modeluje ve vizualizeru. Zacal jsem s magicq na dotykaci, ale po par mesicich jsem musel jit do konzole. Na ceskem netu toho moc neni ani podpora od prodejce neni nijak slavna, zato na youtube je hafo materialu a polaci na tom taky hodne jedou. I tak jsem se ucil magicq hlavne z En clanku. Ja zase nemam zkusenost s midi a frestylerem... tak nevim jak to srovnat. Nemas konkretni dotaz?

Dody
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: pát 12. úno 2016 17:07:36

Re: ChamSys MagicQ PC Wing Compact rady a názory

Příspěvek od Dody » sob 13. úno 2016 22:02:23

Především potřebuji konzoli a soft na ovladání. A potřeboval bych něco i podobného poradit.

Odpovědět

Zpět na „Světelné pulty, kontrolery, DMX...“