Ovladač na různé druhy světel

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Mlocek
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: pon 19. bře 2018 22:59:40

Ovladač na různé druhy světel

Příspěvek od Mlocek » ned 16. pro 2018 15:59:16

zdarec, potřebuju poradit, sháním nějaký ovladač na světla, ať už pult nebo software, či kombinace.

Máme:
- 4 hlavy, lampy, 2 750w a 2 575w 2 různé značky
- Laserworld cs 2000rgb SE
- Scany, lampy
- 4 čínské pary - ty spolu spolupracují vždy po dvou, ale všechny 4 spolu nechtějí komunikovat
- 2x SB2000LED, 2000 W, mlhovač + bublinkovač + RGB LED SVĚTLA, DMX
- 4x mini led head 10w - taky čína, ale spolu komunikují dobře.
dále mám 2 bary a spoustu blikaček a jiných pičovin přes DMX.

Potřebuji něco co zvladne rozjet všechno dohromady přes jednu konzoli nebo soft a pujdou nastavit ve scenach.
Freestyler nenajde všechny zařízení, cca půlku, jinak by nebylo co řešit.
Chápu že pro laser bych potřeboval něco pořádnýho, jen čistě na něj, v plánu to je, ale momentálně potřebuju rozjet vše ostatní.

Mám k dispozic 3 ovladačky, jednu na hlavy, jednu na scany a jednu ledkovou na pary a SB2000. Ovšem je to katastrofa valit přes všechny tři, zvášť když 2 velké hlavy 575 nejsou na ovladačce naprogramovaný a moc se mi to nechce rozdrbávat abych ještě nerozladil ty 750w hlavy.

Zkrátka jsem přes světla trošku amater ale když budu mít tu správnou mašinu, už se s ní budu schopnej skamarádit a všechno si nastavit sám, ovšem navím jakou vybrat.

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 801
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Ovladač na různé druhy světel

Příspěvek od PeBe » ned 16. pro 2018 16:37:52

Já osobně jedu přes MusicVisualization. Ve free verzi pro serióznější práci vcelku o ničem, sranda s ním začíná až tak od 48 Basic, buhužel však za nemálo peněz.
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Odpovědět

Zpět na „Světelné pulty, kontrolery, DMX...“