Vizualizace

Odpovědět
  • Reklama
  • sada T10S T7V
J.J.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 574
Registrován: pon 21. led 2008 18:38:20

Vizualizace

Příspěvek od J.J. » pát 04. pro 2009 8:48:56

Máte někdo zkušenost s vizualizačními softwery - myslím tím takové, co umí vizualizovat DMX (v mém případě ArtNet) z pultu?? Silně uvažuji o koupi něčeho podobného a zajímá mě jakýkoliv názor.
Zvukař bez www stránek

Uživatelský avatar
Hubert
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: pát 24. čer 2011 8:19:19

Vizualizace

Příspěvek od Hubert » čtv 28. črc 2011 22:53:48

Já osobně nepoužívám mixpult, mám noťas s CyberControlem od Robe. Je to docela drbačka, ale když se s tím umí, dělá to divy. Komplet toho softwaru (Interface, kablík PC-->interface, cd s instalačkou softwaru + blbinky typu podložka pod myš etc.) obsahuje i software k vizualizaci, tzv.3D visualizer.
Ten interface je na VÝSTUP, ale určitě existuje i opačnej, tj.vstup, (anglicky to je DMX IN ;) )
jako zálohu mám pultík od SHOWTECu, kterej má v sobě dvě dmx jednotky (1024 kanálů) - ale co hlavní, na obě jednotky má dva výstupy (komplet má 4x OUT), vedle sebe.
Teď k tomu co chci říct. - pokud máš pult kterej má stejně dělaný výstupy, jeden veď na pódium, nebo čert já vim kde svítíš, druhej pak do vstupního interfacu --> notebooku.
Pokud teda ale není lepší rovnou svítit přes noťas, koupit si ten balíček co já, ono to pak vizualizuje rovnou výstupy, jak vizuálně, tak zobrazí jednotlivý kanály a jaká hodnota z nich leze.
Pokud jsem to napsal nesrozumitelně tak se ptej :o
Mikrofony: AKG D5, sE 1A
PA: 2x RCF 312-A mk II
Mix: Mackie ProFx12
Master EQ: ART EQ341 (přeosazené OZ)
Kabeláž: Tasker + Neutrik
Příslušenství: Adam Hall, Millenium, ART
Co nemám a potřebuji, si půjčím.

J.J.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 574
Registrován: pon 21. led 2008 18:38:20

Vizualizace

Příspěvek od J.J. » pát 29. črc 2011 8:20:31

Díky za info, už jsem mezitím pořídil toto http://lightconverse.net/index.htm dle mě výborný poměr cena/výkon a k mým účelům naprosto dostačující. Používám pouze na offline domácí přípravu.

PS: jak jsem psal používám "ArtNet" tudíž nepotřebuji žádné převodníky do PC, protože je to protokol který běží po standardním ethernetu. Pulty: systém "LSC Clarity" http://www.lsclighting.com/products/cla ... -for-pcmac popřípadě GLP Creation http://www.glp.de/index.php?id=302&L=1. Na pódiu převodníky "ArtNet - DMX" buď LSC Nexus NXST http://www.lsclighting.com/products/dat ... converters a nebo ENTTEC DMXEthergate MK2 http://www.enttec.com/index.php?main_me ... hergatemk2
Zvukař bez www stránek

Odpovědět

Zpět na „Software“