Avolites Titan One

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Showservice
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 57
Registrován: sob 20. úno 2010 10:32:52
Bydliště: Jihočeský kraj - Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Avolites Titan One

Příspěvek od Showservice » sob 16. srp 2014 10:49:08

Zdravím všechny světlušky i nesvětlušky,

používáte někdo z vás Avolites titan one? Je to poměrně novinka (alespoň pro mě) a velice se mi líbí, zvláště za tu cenu.
Našel by se zde někdo, s kým bych se o tom mohl pobavit?

Díky moc, Jakub

http://www.avolites.com/products/control/titan-one

Světlonoš
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 54
Registrován: stř 26. říj 2011 16:18:38

Re: Avolites Titan One

Příspěvek od Světlonoš » pát 22. srp 2014 10:30:14

Ahoj,

myslím, že Honza Slavíček ze Sound Factory ho používá (jestli se nepletu, měl to na RFP 2014)

Světlonoš

Uživatelský avatar
Lumirt1

Re: Avolites Titan One

Příspěvek od Lumirt1 » sob 23. srp 2014 21:49:41

Ahoj,
Prevodnik mam a parkrat jsem ho pouzil, muzu rict ze na stale instalace, divadlo je to super. Moje pouziti bylo na zivem koncertu, pouzivam to s dotykovym pc a bez pripravy tlacitek je to prace desna. Pokud bych mel vice casu na pripravu tak je to mozna jednodussi, ale co festak to jina sestava svetel. Rychlost ovladani se neda srovnat s hw konzoli. Tot problem. Na druhou stranu je to plnohodnotny Titan, sice jen 512 Dmx out, ale na mensi akce super. Cena je taky vyborna, jedine co bych vytknul je licencovani - zbytecne slozite. Kdyz to porovnam se SW Elation (cena cca 15 tis.) Ten umi snad jen pripojit externi fadery pres midi.
Osobne zvazuji dve varianty, bud koupim Avolites mobile ( externi fadery a tlacitka) cena prijemna, fadery a tlacitka na hw konzoli.
Nebo poridim MA Command wing a casem i fader wing, preci je to jen o level vyspelejsi.
Mel jsem sice v planu poridit dalsi pearl z ciny, ale je treba jit dal.
Asi tak. Jsem z Frydku-Mistku kdyby jsi ty nebo nekdo chtel vice info.
Cao

deadmeat
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob 19. úno 2011 13:42:07

Re: Avolites Titan One

Příspěvek od deadmeat » úte 02. zář 2014 23:06:58

pouzivame Titan mobile a najnovsie aj titan one, kupili sme ho na mensie akcie do kasin, kde casto nieje miesto na konzolu a k nej aj pocitac, a v podstate je to tam aj zbytocne (vacsinou chodime na taketo akcie so 4 ks LED Wash head a spredu divadelne reflektory). porovnavat to s konzolou asi nema velmi vyznam, vyhody konzoly su kazdemu jasne. Ale nebal by som sa na tom odsvietit aj vacsiu akciu. Nieje to uplne ono ale ak si clovek dobre pripravy dopredu softver tak sa to da. Neviem co by ta zaujmalo, tak sa pytaj bude sa snazit zodpovedat

Uživatelský avatar
M.icak

Re: Avolites Titan One

Příspěvek od M.icak » stř 10. zář 2014 10:41:40

Mám ho taky cca už 3 měsíce... do 20ti světel je to perfektní. Pokud chceš osvětlovat EDM akci, tak je dobré si nastavit CUE a CHASE-y na fadery, pak je to lahůdka. U kapel stačí klikat myší když jsi dost rychlý... Pokud máš značkové světla a ne nějaké LOW-COST CHina, tak ti nikdo za cca. 3000,- nic lepšího nenabídne. Když máš všechno na jednom okruhu s Laserem, světlama a mlhovníky, tak jsi pán.

Uživatelský avatar
abst
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: sob 03. lis 2012 20:56:09

Re: Avolites Titan One

Příspěvek od abst » ned 30. lis 2014 17:21:38

tiez hladam soft a titan one je cenovo velmi priaznivy, ma aj nedostatky? postrehli ste nieco, co by v nom chybalo?
Ja este len zacinam a asi nikdy to profesionalne nebudem robit, mam to pre nasu kapelu.
Naucil som sa s Freestylerom ale chyba mi fanning a dost ma blokuje ze nema ziadne automatycke pohyby.
Myslite ze je pre mna dobra volba Titan one? mam stiahly QLC+ ale este som to neskusal, ale co som videl ma youtube vyzera ze toho vie odosť viacej,
aj ked odpoved na to ci vie poposuvat pohyb hlav mi este nik nedal.
Dakujem za reakcie a postrehy. Rado

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Avolites Titan One

Příspěvek od Návštěvník » pon 01. pro 2014 16:41:25

ano má to shape generátor, fan, fixture overlap atd. všetko ako na pulte Tiger touch. Je to avolites titan s obmedzením na 1x dmx out.
Ak začínaš, nie je tam nič čo by ti mohlo chýbať.

Uživatelský avatar
abst
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: sob 03. lis 2012 20:56:09

Re: Avolites Titan One

Příspěvek od abst » pon 01. pro 2014 20:22:12

dakujem za odpoved, velmi ma potesila :-)

Mám bezdratový DMX prevodnik, pojde sw aj na ten?, alebo musim použiť original Titan One USB.

Ďakujem Rado

janek
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: čtv 18. zář 2008 13:40:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Avolites Titan One

Příspěvek od janek » pon 01. pro 2014 21:27:52

abst píše:mam stiahly QLC+, aj ked odpoved na to ci vie poposuvat pohyb hlav mi este nik nedal
QLC+ vie poposuvat hlavy po trajektorii (http://qlcplus.sourceforge.net/docs/efxeditor.html). Ak by ta zaujimalo nieco presnejsie,
spytaj ja.

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Avolites Titan One

Příspěvek od Návštěvník » pon 01. pro 2014 23:59:59

Používam avo pulty, pri verzii 7.5 uživateľov otravovali s licencovaním softu aby odstavili cudzí hardware. Obávam sa, že origo prevodník bude podmienkou...

patres20
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: sob 11. čer 2011 17:28:57

Re: Avolites Titan One

Příspěvek od patres20 » úte 06. led 2015 22:48:37

kolik se da na to napojit světel?

mam světelnou rampu cameo, laser, a 2 klasicky svetla od eurolite.

a časem chci 6 ks par.

vše na dmx je.


co budu ještě potrebovat k tomu.

patres20
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: sob 11. čer 2011 17:28:57

Re: Avolites Titan One

Příspěvek od patres20 » úte 06. led 2015 22:48:44

kolik se da na to napojit světel?

mam světelnou rampu cameo, laser, a 2 klasicky svetla od eurolite.

a časem chci 6 ks par.

vše na dmx je.


co budu ještě potrebovat k tomu.

Charon
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: pon 19. led 2015 21:23:57

Re: Avolites Titan One

Příspěvek od Charon » úte 20. led 2015 9:25:14

nevíte někdo jak se to licencuje mě to píše že není připojen

jinak za ty kačky super jen to rozchodit přijde mi to zbytečně komplikovaný

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Avolites Titan One

Příspěvek od Návštěvník » úte 20. led 2015 9:44:53

Neviem ako u titan one ale keď sa licencoval soft v experte, tak sa musel predpísaným postupom registrovať u avolites(výr. číslo, vygenerovať token, poslať fotky pultu) a oni následne poslali nejaký aktivačný kód.
Mám taký dojem, že na youtube som videl nejaký tutoriál na licencovanie titan mobile, postup bude zrejme totožný.

Odpovědět

Zpět na „Software“