Uložení naprogramovaného světla

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
dell
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: stř 10. říj 2007 16:17:33

Uložení naprogramovaného světla

Příspěvek od dell » pát 13. bře 2015 18:26:36

Vytvořil jsem soubor pro scany zakoupené ve VoiceMaster scan 780 a uložil jsem jej. V programu jsem jej načetl pro čtyři kusy, přiřadil adresy a zkoušel jsem funkce scenerů. Při manipulací v rámečku který se otevře v pravém rohu funguje vše v pořádku a bez závad. Při programování jde vše pomaleji, světla reagují nesouvisle a hlavně pohyb zrcátka si dělá co chce, pohyb není stejný, pohyby se dohání a každé světlo jde trochu jinak rychle. Nevím zda jsem správně vytvořil soubor pro sceny a nebo špatně uložil. (Nemá náhodou program pro tyto sceny?) Samozřejmě mám na posledním scenu ukončovací odpor. Děkuji za postřehy a názory.

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: Uložení naprogramovaného světla

Příspěvek od blaha » pát 13. bře 2015 18:43:07

Tak jednak málo informací, v jakým programu s jakým hw, v jakém zapojení.

A jinak, pokud si matně vzpomínám, tak jsi je koupil starší, zkusil bych nejprve jeden nastavit na Master, ostatní na Slave a nechat je jet třeba na automatiku, jestli jdou stejně, ono to možná bude důvod proč to ten dotyčný prodával.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

dell
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: stř 10. říj 2007 16:17:33

Re: Uložení naprogramovaného světla

Příspěvek od dell » pát 13. bře 2015 19:06:18

Mám Freestyler, USB-DMX převodník mám od blackout.cz a zapojení jsem zkoušel jen s těmito sceny. Psal jsem že při manipulací s tabulkou která se otevře v pravém rohu při aktivaci scenerů, (nevím jak se jmenuje) je vše v pořádku, pohyby zrcátek, barev, obrázků je v pohodě a reaguje vše rychle. Proto myslím že vyzkoušení jak popisuješ, master a ostaní slave asi nemá smysl vzhledem k té tabulce jak jsem již psal. Jen při programování je to divné a proto si myslím že mám něco špatně nastaveno. Také jsem sceny zkoušel na hardvarovém ovladači a také bylo vše v pořádku.

Odpovědět

Zpět na „Software“