KV2audio - série KX

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
majitel 3ks KX audio

KV2audio - série KX

Příspěvek od majitel 3ks KX audio » čtv 15. pro 2011 20:36:01

zdar panove
KX audio je delany v licenci KV2Audio v Cine (s tim problem nemam, vim o tom min.4roky), vse vsak pod dohledem p.Krampery. Tak jako ostani vyrobci ve svete si davaji vyrabet nejlevnejsi rady ze sve produktove ponuky v zemich levne parcovni sily (china, indie, pakistan...). Ja sam jsem ke kvalite rady KX doposud nemel zadne vyhrady. Znami maji KX1.5 tu starsi verzi spred asi 4,5roku a slape to co tyden perfektne. Jine dve kapely co znam maji KX1.5 tan samej co ja (maly facelift starsiho brachu, vyrabi se asi tretim rokem), pro nej jsem si byl v Praze Hosivari osobne (s p.Wildtem jsme ho nakladali do vozu)
Podobnost konstrukce KX Audio KX1.8 a KV2Audio ES1.5 ja zrejma na prvni pohled, konstrukce dvou asymetrickych komor je tedy nepochybne z pera carodeje p.Krampery.
Ptam se, proč momentalne neni k dispozici na strance KV2Audio.cz mezi produkty rady KX v ponuce KX1.8. Premyslim.... 1.) vyskytli se problemy s kvalitou provedeni, s kterymi se potykam pri obou novych KX1.8 i ja? 2.) Levna pracovni sila nestiha, resp. lod s kontejnerama jeste nedoplula?

foto ze strany zesilovacu dodam, jakmile se stavim ve skusebne, ale vypada to tam stejne jako u modelu KX1.5, s tim kawasaki zelenym colorem, take to, ze je to v licenci KV2 Audio a nechybi ani krajina puvodu Made in P.R.C.

kind regards, Honza

honza637
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: ned 18. kvě 2008 23:42:26
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od honza637 » čtv 15. pro 2011 21:55:30

No podiv se, Jirka nemůže být u výroby každé bedny a pokud se tam nějaké "šméčko" objevilo, můžeš si být jist že se to vyřeší a zcela určitě kontaktuj prodejce a řeš to s ním, tam to přece začíná. Wildt je pro český a slovenský trh oficiálním zástupcem a tak se tam určitě dovíš podstatné informace.
Mimochodem někteří odsuzují řadu KX že je dělaná v číně. No proč ne? Dneska tam umějí lepší reproduktory než kde jinde. Pokud by to někomu přece jen nevyhovovalo, tak je tu řada KV2 ... Já osobně nemám s provedením KX problem ;-)
PS netvrdil bych být tebou že Krampera je čaroděj :-D Spíš vynikající konstruktér. Jeho konstrukce jsou strašně nápaditý :lol:
Analog je analog - trochu toho šumu tam být musí...

Uživatelský avatar
gabluk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 246
Registrován: stř 30. čer 2010 8:03:19
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od gabluk » čtv 15. pro 2011 22:49:36

majitel 3ks KX audio píše:zdar panove
KX audio je delany v licenci KV2Audio v Cine
Myslim, ze kdyz zavolas panu Wildtovi, tak se dozvis, ze se jedna o padelky. O licencni vyrobe v Cine silne pochybuji, to by postradalo logiku.

honza637
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: ned 18. kvě 2008 23:42:26
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od honza637 » pát 16. pro 2011 1:21:06

Buď se nechápem nebo nevim... Serie KX je opravdu vyráběná v Číně. Je to kvůli ceně samozřejmě. Za defakto polovic se díky tomu dá koupit výjimečně kvalitní produkt. Hraje to defakto stejně jako serie ES ale je jiná mechanika beden a samozřejmě ruční práce lacinější. Ale pozor, KX nejsou určeny primárně na tvrdý touring. Ale spíš pro amatérské či poloprofi zvučení.
Jen pro ilustraci jak to může být ale taky nemusí. I u nás v repubublice je pár firem co jedou výrobu zadaných zařízení. Dostanou přesnou definici součástek, desky pl spojů, výrobce součástek, typy co tam může přijít. Samozřejmě že si někdo z vedení všimne, že když tam nacpe výkonový tranzistory ty samý ale ne ONsemi ale něco "oem" z číny tak třeba 15-20% zlevní. Pak se ale stane že zařízení přestane být spolehlivé, začnou potíže s nastavováním obvodů protože součástky nejsou v toleranci a podobně. No a tohle se těžko hlídá když výroba nejede přímo ve firmě pro kterou se to dané zařízení dělá. Takže se to musí opravdu důsledně hlídat. Občas se ale bohužel stane že nějakou dobu trvá než se něco takového odhalí. A často to je provoz u zákazníka.
V tomhle případě je nejlepší, zas a znovu, kontaktovat oficiálního zástupce na trhu a řešit to s ním. Nikdo jiný nemá tolik informací...
Analog je analog - trochu toho šumu tam být musí...

Uživatelský avatar
gabluk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 246
Registrován: stř 30. čer 2010 8:03:19
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od gabluk » pát 16. pro 2011 6:45:05

Pokud to bylo na mne...vim, že se KX serie KV2 audio děla v číně, dokonce je to na nich napsáno a vyrobce to nezapira (jako rada jinych co taky vyrabi v Cine). Ale to co tady nafotil "majitel..." vypada jako by nebyla KX serie. Alespon to nevypada tak jako moje KX serie bedny. Jiste nam napise, az zkontaktuje vyrobce.

honza637
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: ned 18. kvě 2008 23:42:26
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od honza637 » pát 16. pro 2011 9:49:52

Asi tak nějak bych to taky viděl ale zatím není u KV pojem o tom že by se tyhle bedny pajcovaly.
Jo ještě jeden detail. Každá bedna hraje jinak ... zkoušel jsi prohodit majiteli 3 ks bedny mezi sebou abys vyloučil vliv prostředí?
Analog je analog - trochu toho šumu tam být musí...

Uživatelský avatar
majitel 3ks KX audio

KV2audio - série KX

Příspěvek od majitel 3ks KX audio » pát 16. pro 2011 14:47:15

par radku nahoru uvadim, ze krizove testy jsem udelal jako prvni a vyloucil jsem pochybeni v oblasti kabelu, jednotlivych kanalu (P+L) a vlyv mistnosti na zvuk. Mam 17ti lete skusenosti s aparaturama od Regentu, cez Tesla, Beyma, Eminence, mackie, JBL, (nechce nekdo koupit 2ks 12" stredobas 2020H? jen vyskousene), RCf az po soucastne KVAudio a db Technologies (sveho casu jsem se zabyval i Bassmaxxem, italskymi Faital, BC Speakers a BMS (co maji v prodeji koaxialnidrivery pro netopiry 500-30kHz)

Ruprecht
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: stř 19. říj 2011 17:43:21
Bydliště: ZČ + JM

KV2audio - série KX

Příspěvek od Ruprecht » pát 16. pro 2011 15:40:54

No tak není nic jednoduššího, než reklamace. Pokud jsou ovšem koupené tady... I když možná záruka KV2 platí celoevropsky nebo celosvětově, to fakt netuším...

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od safa » sob 24. pro 2011 19:04:21

blaha píše:Co takhle reklamovat :D .
... presne tak. V cem je problem odvezt bedny do Milevska na reklamaci ? Kdyz uz jednou nekdo vyrabi svoje produkty v Cine tak se za ne musi taky umet servisne postavit.

Uživatelský avatar
gabluk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 246
Registrován: stř 30. čer 2010 8:03:19
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od gabluk » sob 24. pro 2011 19:46:55

Nebo do Prahy. Co se tyce servisu KV2 audio, funguje zcela na jednicku. CZ distributor, pan Wildt si vi, ze bedny nemame jako podstavce pro kvetinace, jiste ti do doby vyreseni pujci jine. Jiste ti pomuze vice, nez my vsichni dohromady:-)

Uživatelský avatar
marbo15

KV2audio - série KX

Příspěvek od marbo15 » úte 31. led 2012 17:20:28

Mám 2. kusy KX12 a 2x KX 1.5.Zatím vše OK.Mám je zhruba dva roky.Vše hraje naprosto perfektně,vyváženě a hlavně čistě s dostatečnou výkonovou rezervou.Používám mix Soundcraft SPIRIT live 3/2 a hal Lexicon MX 200 .Nepoužívám žádné ekvalizéry ani kompresory.

Uživatelský avatar
TomasVv
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: pon 25. čer 2007 21:19:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od TomasVv » úte 07. úno 2012 13:37:18

Mě se líbí to nadšení majitelů KV2. Pan Krampera by měl dělat semináře pro obchodníky.
Mají se od něj co učit.
Dělám, co mě baví.

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

KV2audio - série KX

Příspěvek od Zdeněk Prodance » úte 07. úno 2012 17:18:36

Jo, místy to připomíná spíš sektu Guru Járy. Nicméně kdyby nebyl také dobrým obchodníkem (G.K. i G.J.), tak bychom o nich asi nic neslyšeli. Tedy my dva o prvním nejspíš ano, ale jen zdálky, typický český a slovenský koncový uživatel nikdy nic. Občas to musí být hodně otravné, mít podobné obdivovatele, ale on to asi nečte.

H.M.

honza637
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: ned 18. kvě 2008 23:42:26
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od honza637 » stř 08. úno 2012 20:49:00

To jsi se trefil, na podobný plky nemá čas a není se mu co divit... Konec konců z vlastní zkušenosti se až divim kolik času tim ušetřim i já:-D
Analog je analog - trochu toho šumu tam být musí...

Uživatelský avatar
gabluk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 246
Registrován: stř 30. čer 2010 8:03:19
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od gabluk » stř 08. úno 2012 22:06:32

Vyhodou toho aparatu je, ze neni treba o tom mluvi (psat), staci si to porovnat - nabizi treba pan Wiltd. Prijedes s jinym aparatem, postavis, poslechnes, porovnas, koupis a chvalis. Pro vyrobce idealni marketing.

Odpovědět

Zpět na „KV2 Audio“