Class A 18" suby kde a za kolik reconovat

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
chatra
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 57
Registrován: pát 21. bře 2008 23:17:51
Kontaktovat uživatele:

Class A 18" suby kde a za kolik reconovat

Příspěvek od chatra » stř 29. čer 2011 12:21:23

Vzhledem k tomu, že náš Class A už není z nejmladších, začal jeden bas při vyšších hlasitostech chrastit, patrně se začíná trhat závěs repráku a tak se nám jeví jako nejlepší možnost nechat to reconovat.
Máte někdo zkušenosti kdo, kde, za kolik a hlavně jak kvalitně to dělá? Je tam RCF R18S800 (4 OHM)
Předem díky!

Uživatelský avatar
Greeny Prodance

Class A 18" suby kde a za kolik reconovat

Příspěvek od Greeny Prodance » stř 29. čer 2011 12:38:00

Originální Recone kit pro tyto RCF reproduktory se jmenuje "R18S800 recone kit 4/ohm"
Jeho cena je 2517,- Kč včetně DPH. Momentálně máme skladem 3 kusy.
Případně můžeme membrány i vyměnit, tam je paušální částka 720 Kč vč DPH za kus.

Přímy link zde:
http://eshop.prodance.cz/detailpage.asp?DPG=76254" onclick="window.open(this.href);return false;

honza637
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: ned 18. kvě 2008 23:42:26
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

Class A 18" suby kde a za kolik reconovat

Příspěvek od honza637 » pát 01. črc 2011 0:29:00

Pokud máš originál ClassA tak tam seriově vyráběné breptáky nejsou. Jediná možnost je KV2 audio.
Analog je analog - trochu toho šumu tam být musí...

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Class A 18" suby kde a za kolik reconovat

Příspěvek od Zdeněk Prodance » pát 01. črc 2011 17:15:50

[-X Jak RCF, tak BC náhr. membrány jsme vždycky dodávali my a to i speciály, které si původně nechával dělat Krampera, PROTOŽE JSME OD NĚJ OFICIÁLNĚ PŘEVZALI VŠECHNY SERVISNÍ ZÁVAZKY CLASS A.
Co vlastně proti nám máš, že se tak silně snažíš nám škodit, bez ohledu na správnost nebo nesprávnost tebou podávaných informací ? :smt021

honza637
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: ned 18. kvě 2008 23:42:26
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

Class A 18" suby kde a za kolik reconovat

Příspěvek od honza637 » pát 01. črc 2011 19:29:16

Zdenku nic proti prodance nemám, naopak si myslim že děláte super práci. To co mi vadí je dnešní system - cosi se ustálilo, všici to navzájem pajcujou ať je to kdekoliv a cokoliv. Ať je to dobrý nebo není. Na to se pak udělají jakési normy které prakticky ani nedávají smysl.
Prostě v té technice není invence. To, že jsem rejpal do zesilovačů ... no nakonec jsem toho nechal protože kdo počítat umí tak ví oč jde, kdo neví jsem zjistil že je zbytečnost se o tom bavit. Je z toho jen zle a na to není čas ani nálada. Ber to tak, že se pohybuju zřejmě ve zcela jiné rovině úrovně techniky /zvuku/ a tyhle seriové zařízení jsou spíš k pláči no ... Nemám čas to už dál měřit a zkoumat, takže tu ovlivňovat nálady budu zřejmě velmi málo. Navíc nejsem zastáncem davů, takže nemívám názory které jsou davem přijímány. Časem bych se k Vám do prodance i rád podíval, ale času je málo. Popovídat o tom co máme společné by určitě nemuselo být k zahození. Rád se dovídám nové informace.

Jináč to, že jste vy převzali oficiálně servis ClassAček jsem netušil, za to se omlouvám. Co vím ze svého okolí tak pár repráků co se sháněly se vždy u Krampery sehnaly, alespoň se mi to tak doneslo. Ber to jako dobrou snahu pomoct tazateli.
Analog je analog - trochu toho šumu tam být musí...

Odpovědět

Zpět na „KV2 Audio“