Pravidla diskuzního fóra na serveru Zvukařina.cz

Povinné čtení (alespoň jednorázové) pro registrované i neregistrované uživatele.
Zamčeno
  • Reklama
  • ADAM Audio S Series
Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 557
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Pravidla diskuzního fóra na serveru Zvukařina.cz

Příspěvek od Martin » ned 02. led 2011 0:27:43

Vítejte na serveru Zvukařina.cz, který se zaobírá audiotechnikou, hudbou, ozvučováním, osvětlováním, produkcí aj. a tím, co s těmito obory profesně souvisí.
Aby byl zajištěn co nejvíce bezproblémový chod serveru/diskuzního fóra, dodržujte následující pravidla.

Preambule
1. Všichni přispívající přispívají do diskuzního fóra dobrovolně.
2. Provozovatel serveru je proti přímému a nepřímému šíření nelegálního obsahu a propagaci nelegální činnosti.
3. Názory uvedené uživateli v diskuzích, komentářích nebo jiným způsobem nemusí vyjadřovat názory provozovatele serveru Zvukařina.cz.

Legislativní rámec
1. Uživatelé mohou přispívat do diskuzního fóra pouze za předpokladu, že tím neporuší právní řád České republiky, Evropské unie a dalších stran, majetková práva, autorská práva, jakož i společností akceptovaná morální a etická pravidla.
2. Přispívání je dobrovolné a příspěvky nejsou ve smyslu autorského zákona autorským dílem. Protože přispěvatel vědomě zveřejňuje své názory širšímu okruhu osob, nejedná se ani o písemnosti osobní povahy.
3. Provozovatel není až na specifické situace povinen na žádost uživatele odstranit jeho profil a jeho příspěvky. K této problematice má provozovatel k dispozici právní rozbor.

Identifikace přispěvatele
Registrovaný uživatel, který je majitelem, zaměstnancem či spolupracovníkem firmy, zabývající se stejnou oblastí jako toto diskuzní fórum (např. prodejce, ozvučovací či osvětlovací firma, servis aj.), by měl tuto skutečnost transparentně uvést do svého podpisu. Neregistrovaný uživatel by měl tuto skutečnost uvést v příspěvku.
Přesnější popis pravidla zde viewtopic.php?f=2&t=2469

Reklama
V příspěvcích diskuzního fóra je povolena reklama z oboru, nesmí však činit příspěvek samoúčelným. Reklama musí být transparentní, tj. musí být patrné, jakým způsobem je přispěvatel komerčně propojen s oborem.

Základní pravidla přispívání
1. Dodržujte základní pravidla slušného chování; hanlivé, vulgární a sexuálně či politicky orientované příspěvky nejsou přípustné.
2. Pište čitelně - používejte interpunkci a dle možností diakritiku.
3. Používejte vyhledávání
4. Neodchylujte se od tématu
5. Více najdete v tématu "Jste zde poprvé?" Viz viewtopic.php?f=126&t=1304

Činnost administrátora a moderátorů
1. Administrátor a moderátoři mohou zasáhnout jakoukoliv formou do příspěvku nebo jej odstranit. Tato činnost slouží ke zkvalitnění obsahu serveru.
2. Za nedodržování pravidel či nevhodné chování může být registrovaný uživatel postižen varováním, dočasným zákazem přispívání nebo vyloučením z fóra.

Provozovatel Zvukařina.cz Vám přeje, aby se tento server stal Vaším cenným pomocníkem a místem, kam se budete rádi vracet.


Naposledy oživil Martin v ned 02. led 2011 0:27:43

Zamčeno

Zpět na „Jste zde poprvé? / Jak podpořit server?“