Mobilní ozvučení řečníka

Pasivní, aktivní, odposlechové, studiové...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
jeseter
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 31. bře 2011 13:18:35
Bydliště: Olomouc

Mobilní ozvučení řečníka

Příspěvek od jeseter » úte 25. srp 2020 14:54:17

Ahoj, poradil by mi někdo prosím ohledně nákupu sestavy na mobilní ozvučení řečníka?

Měl by to být aktivní reprobox, ke kterému bude připojený drátový mikrofon. Napájené z akumulátoru a lehké na přenášení.
Bude se to používat na zesílení hlasu řečníka, který bude ve venkovních prostorách mluvit k cca 50 lidem.

Rozpočet na to je 10tis.

Poradíte mi konkrétní model a typ který koupit?
Díky
Jirka

Marian
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 47
Registrován: úte 21. led 2020 20:56:39

Re: Mobilní ozvučení řečníka

Příspěvek od Marian » úte 25. srp 2020 19:36:53

dB Technologies B-Hype Mobile HT, ale ten je cca 2 tisícky cez rozpočet ale je v tom zabudovaný celkom použiteľný diverzitný bezdrát mikrofón ale ťažšie ho teraz zohnať, potom čo sa do ceny vojde alebo TheBox DSP 10 BP alebo Behringer MPA200BT (ma aj mikrofon) tie sú výkonom čosi slabšie. Zaujímavý je aj LD Systems Roadboy 65, ten má výstup pre ďalší externý reproduktor ak sa použije k tomu tlakový repro 4 alebo 8 ohm, tak to aj na tých 25W dokáže ozvučiť hlas na pomerne veľkú diaľku napr: RCF HD 3216, samozrejme sú aj lacnejšie ale tento je hodne citlivý/hlasný išlo by pripojiť aj 2ks. Musí sa umiestniť do výšky na nejaký stoja ďalej od mikrofónu aby nebol problém so sp. väzbou.

Bassman
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 03. čer 2015 15:02:59

Re: Mobilní ozvučení řečníka

Příspěvek od Bassman » stř 26. srp 2020 8:42:09

Skus znacku Mipro, bolo to celkom pouzitelne co som to tak skusal. Aj ked ten rozpocet bude trosku problem.

Do kulturaku nam kupili Denon "baterkac" a ten je fakt dobry, aj ked ma nejake muchy. Akurat ze stoji 750 eur.
"Keď je zvuk dobrý, tak je zvuk dobrý"
http://www.hrbikmedia.eu

Uživatelský avatar
mkarr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 690
Registrován: pon 28. říj 2013 19:21:32
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Mobilní ozvučení řečníka

Příspěvek od mkarr » pát 28. srp 2020 2:24:51

Taky jsem chtel doporučit to Mipro. Chodí to celkem pěkně a ten bezdrát se dost hodí. Dá se tomu m dost víc pridat, když není mikrofon tak blízko.

Odpovědět

Zpět na „Repro“