Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Pasivní, aktivní, odposlechové, studiové...
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Hrobeso

Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od Hrobeso » čtv 15. zář 2011 20:13:17

Tak jo admine :)

K bednám SMWA 15 a 18: máte někdo osobní zkušenost a můžete k nim na zkladě této osobní zkušenosti něco říct? Vylepšení atd...


Odkaz na nové vlákno o teorii více reproduktorů hrajících společně
zvukova-technika-repro/bude-vic-reprodu ... t3293.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od blaha » čtv 15. zář 2011 20:20:20

Sorry Martine, netušil jsem, že to dojde až sem, já to vzdávám, tohle nemá cenu, jen si ještě neodpustím.

Jakej je rozdí, když nakrmíš jedním chlebem jednoho člověka, nebo jedním chlebem dva lidi? Budou přežraný, ale v druhým případě jen napůl (na moravě naplno :D ). A co když dáš jednomu housky?

A končím, jinak k tématu, Skytec je krám, kterej bych nechtěl ani kdyby mi ho někdo dával zadarmo. To budu radši v čechách zvučit složitě :lol: .
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Frenk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 691
Registrován: stř 27. srp 2008 12:14:05
Bydliště: Opava

Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od Frenk » čtv 15. zář 2011 20:40:39

Takový s*račky a tolik příspěvků - škoda místa v databázi. :-)
Never ask FOH sound engeener "Are you DJ?" because he can kill you....

Uživatelský avatar
Hrobeso

Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od Hrobeso » čtv 15. zář 2011 20:57:14

2 blaha: s tím chlebem a počtem lidí to právě takto nefachá ani v Čechách, viz nové vlákno zvukova-technika-repro/bude-vic-reprodu ... t3293.html" onclick="window.open(this.href);return false;
A o skytec vůbec nejde, fachá to se všema většíma breptákama :)

sikita
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: stř 20. říj 2010 14:39:56

Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od sikita » pát 16. zář 2011 1:17:27

Nějaký podobný Skytec repráky jsem viděl poslední víkend v srpnu na jedné venkovní hospodské diskotéce, dva kluci pouštěči a během pár minut jim shořelo asi víc repro, nebo možná kondiky a po chvíli se začalo kouřit z připojovací misky repra. Super zážitek!
Jo a nevšiml jsem si nikoho z tanečního parketu že by něco poznal....Ti dva frajeři asi taky až podle dýmu z bedny:-)

Uživatelský avatar
Dan.

Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od Dan. » pát 16. zář 2011 9:10:23

Kdysi jsem o tom taky uvažoval ale brzo jsem od toho ustoupil ozvučnice je ještě horší než u omniotroniku takže bych se na to bál dát i těžší vrchy aby se to nerozpadlo. Nemá cenu tam cpát lepší reproduktor v porovnání s něčím jiným to vůbec nehraje basy ty úplně zanikají. Je to dobrý tak maximálně na doma. Jestli chceš alespoň kvalitní ozvučnici tak si kup něco z Thomann.de značka the box a rozhodně to bude hrát i líp.

Uživatelský avatar
zkrachovalej Dj
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: sob 17. pro 2011 11:02:46
Bydliště: Liberec

Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od zkrachovalej Dj » sob 24. pro 2011 13:10:39

jen abych něco přidal k Skytec SMWA 15 a SMWA 18, měl sem možnost slyšet oba dva repro reproboxy. můj názor:
1: vůbec sem nerozpoznal rozdíl mezi 15´´ a 18´´ = žádnej akustickej tlak
2:příjde mi že je tam nějakej sředobas Xmax kolem 5
3:použil bych to max na doma k domácímu kinu a co se týče výměny nějakých součástek aby to hrálo lépe.tak si myslim že něco co předtím nehrálo,tak ani potom nebude hrát :lol:
Pauza s Djingem byla potřebná... začít znovu je neodkladná záležitost

banach
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř 30. črc 2008 16:20:46
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od banach » sob 24. pro 2011 14:44:35

Hrobeso: pravděpodobně s tím nikdo zkušenost nemá, tohle je forum zvukových techniků a zřejmě by nikoho ani nenapadlo toto použít na veřejnou produkci. Nechci tě zklamat, ale jediným účelem výše uvedených výrobků je to, aby si je někdo koupil, nikoliv, aby odváděly práci. Jsou to opravdu vyhozené peníze, jediné, co výrobce u této kategorie řeší, je vzhled a technický popis, funkce není prioritní.

Všichni reagují negativně proto, že se tě snaží ušetřit vyhozených peněz, profík na to nenaletí, ale pár začátečníkům to třeba prodají, a kde je poptávka, je i nabídka, že.

Frenk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 691
Registrován: stř 27. srp 2008 12:14:05
Bydliště: Opava

Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od Frenk » sob 24. pro 2011 20:20:31

jojo jsou to super bedny, ale jen pro toho kdo má moc peněz na rozhazování :-)
Never ask FOH sound engeener "Are you DJ?" because he can kill you....

Uživatelský avatar
gabluk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 246
Registrován: stř 30. čer 2010 8:03:19
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od gabluk » ned 25. pro 2011 11:14:14

Dej polovinu penez co chces dat prodejci tech beden psimu utulku a udelas svet i sebe mnohem stastnejsi, nez kdyz bedny koupis a v horsim pripade budes i pouzivat.

Uživatelský avatar
Moravák

Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od Moravák » úte 21. úno 2012 11:11:31

Hrobeso - koupil jsem si SMWA 15 v akci HDT (velmi lákavá sleva), používám jej již druhým rokem k plné spokojenosti, ale : používám jej pouze k doplnění chybějících spodků, které satelity neudělají a to pouze v malých a menších sálech !!! Opravdu, udávaný výkon, ani jeho třetinu v žádném případě zabudovaný zesilovač nemá - o tom svědčí i velikost toroidního trafa. Pro mne je výhodou dobré zpracování, hlavně nízká váha i velikost (mobilita).
Můj závěr : pro nároky ozvučení velkých sálů, nebo volného prostranství bez postřehnutelného zkreslení nevyhovuje a SMWA 18 to už asi také nezachrání !!!

Uživatelský avatar
LHelektro

Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od LHelektro » stř 02. kvě 2012 14:58:57

Zpět k SKYTEC SMWA 15 či 18, osobní zkušenosti přímo nemám, ale co jsem se dozvěděl, tak samotný reproduktor a zesik, jsou za tu cenu slušný, jen ta bedna je slabá a zadní stěna chce buď opřít o zeď nebo ji vyztužit tlustým prknem. V budoucnosti přemýšlím o koupi 15'' z důvodu nedostatku financí, ale ještě se poohlédnu.

Nechtěl by mi někdo něco LEVNÉHO klidně použitého nabídnout?

Uživatelský avatar
jenda udivený

Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od jenda udivený » stř 02. kvě 2012 17:07:06

Opřít o stěnu, nebo vyztužit prknem...

Výborná hláška

Frenk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 691
Registrován: stř 27. srp 2008 12:14:05
Bydliště: Opava

Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od Frenk » stř 02. kvě 2012 17:19:52

jak koukám na cetu tak tipuju že v tom není slušné ani jedno. Doporučuji spíše o tu bednu třeba opřít třeba kolo, to je jedinné co možná slušně zvládne. :-)
Never ask FOH sound engeener "Are you DJ?" because he can kill you....

Uživatelský avatar
Honza94

Re: Skytec SMWA 15 a SMWA 18 - zkušenosti?

Příspěvek od Honza94 » pon 18. bře 2013 17:32:27

Zkusenost s nima mam celkem slusnou je to chce trosku prekopat :-)
1: vydlabat vse co tam je
2: vyztuzit tu krabycku od sirek ktera se rozpada pri prvnim klepnuti
3: prodlouzit BR cca o 10cm kazdej
4 : vymenit to TDA 7294V 70W za TDA 7293V 100W a s tim i par odporu
5 : dat tam nejakou tlumici vatu nebo neco obdobneho
5: koupit lepsi reprak treba od B&C Speakers

Tohle to plati v pripade te SMWA15 u ty osmnactky nevim tu sem nemel rozebranou
ale pak z toho leze uz celkem slusnej zvuk poznamka ke zpevneni je ze v bedne pribylo cca 100 -150 sroubu navic :-) a je tak cca o 5-8 KG tezsi dle pouziteho materialu vyztuhy

Odpovědět

Zpět na „Repro“