Stránka 1 z 1

Výměna repro Logitech Z5500

Napsal: úte 11. bře 2014 21:16:49
od mareklesniak
Dobrý den , potřebuji poradit jaké reproduktory by se hodily pro výměnu originalních satelitu Z5500 , Výstupní výkon
Výkon centrálního satelitu RMS [W]: 69
Výkon satelitu RMS [W] (na kanál): 62
Výkon subwooferu RMS [W]: 188
Základní parametry
Konfigurace reproduktorů: 5,1
Frekvenční rozsah [Hz]: 33
Frekvenční rozsah [kHz]: 20
Odstup signál/šum [dB]: 93,5

ale nevím si rady, nemůžu najít žádné Pasivní Středovýšky. Prosím pomoc :) dva satelity už mi při vyšší hlasitosti cinkají.

Re: Výměna repro Logitech Z5500

Napsal: stř 12. bře 2014 8:04:06
od gabluk
To jsi tady spise spatne. Zkus nejake pc forum. Tvuj problem je uplne mimo zde vedenych diskusi a zamereni fora.

Re: Výměna repro Logitech Z5500

Napsal: stř 12. bře 2014 10:15:13
od MADMAX
Jak pravil gabluk - a krom toho: neexistuje něco jako servis Logitech? Eventuálně, s přihlédnutím k tomu, kolik stojí všechny takovéhle shity: co takhle kontejner na odpad a procházka do nejbližšího PC shopu?

Re: Výměna repro Logitech Z5500

Napsal: stř 12. bře 2014 10:37:35
od exxxi
Inu, kdysi jsem tento shit měl a stačilo místo těch výškáčů dát staré Tesly a najednou to i skoro hrálo. Naštěstí jsem to už výhodně prodal. Ty tesly myslím komplet dvoupásmovou bednu od gramofonu.

Re: Výměna repro Logitech Z5500

Napsal: stř 12. bře 2014 20:40:31
od mareklesniak
jsem s nimi za tu cenu 5000 kc nadmiru spokojeny mam je uz 3 roky , ale potrebuju ty dva satelity vymenit, ale nevim kde sehnat stredovyskove bednicky . bez basu

Re: Výměna repro Logitech Z5500

Napsal: stř 12. bře 2014 20:56:30
od Harman
Tady seš ale fakt špatně....zkus otevřít a opsat si konkrétní typ reproduktorů v satelitech a následně hledat, kde by je potažmo prodávali.

Re: Výměna repro Logitech Z5500

Napsal: čtv 13. bře 2014 22:10:42
od mareklesniak
http://www.tvm-valmez.cz/index.php?id=83 , jsou to širokopasmove repro , jake bych mel vybrat misto originalu, jak se vypočte RMS prosim vas :( , kdyz original satelit ma Výkon satelitu RMS [W] (na kanál): 62 W Diky za odpovedi :)

Re: Výměna repro Logitech Z5500

Napsal: čtv 13. bře 2014 23:31:30
od Zdeněk Prodance
Vydal jsi se nesmyslným směrem, přece i tobě musí být jasné, že jakýkoli reproduktor tam místo toho budeš bastlit, tak musí především mít nějaké kompatibilní rozměry. Ty nikdo z nás nezná, bedny máš v ruce ty, ne my. TVM rozměry udává, takže porovnat si to můžeš nejlíp sám. Můj osobní názor je, že náhradní díly, které by uspokojivě fungovaly jako originály neseženeš nikde, leda snad někdy někdo toto kdysi dovážel a servisoval a má je. Takže si projdi bazary s podobnými věcmi a od někoho si celé satelity kup (cena rozhodně nemůže být větší, než za samotný nový měnič, nic tam navíc není), riziko je v tom, že ti prodá stejně špatné nebo horší, než už máš, ale bude to asi za tak málo, že je to skoro jedno, pokud někomu naopak odešel sub, tak je zbytek prakticky bezcenný.
Tady opravdu není vhodné místo k řešení podobných záležitostí podobným způsobem, zvukařina je totiž něco úplně jiného.

http://www.dismantle-it.com/joomla1/hou ... /112-z5500

H.M.

Re: Výměna repro Logitech Z5500

Napsal: pát 14. bře 2014 8:10:56
od blaha
Podobný názor jako Hubert. Pohlídej si aukro, e-bay, občas se tam objeví sestavy s odpáleným subem za pár kaček.

Jo proč že je to vlastně potřebuješ vyměnit? Nějak mi to asi uniklo.

http://www.ebay.de/sch/i.html?_sacat=0& ... 500&_frs=1

Re: Výměna repro Logitech Z5500

Napsal: pát 14. bře 2014 9:21:02
od exxxi
Ostatně i na midi.cz s tímhle keplem furt někdo zaplavuje inzerci.