Aktívne reproduktory pre nenaročné publikum

Pasivní, aktivní, odposlechové, studiové...
  • Reklama
  • DEMO 15
Ferda
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: pon 27. pro 2010 11:06:36

Re: Aktívne reproduktory pre nenaročné publikum

Příspěvek od Ferda » ned 19. črc 2020 21:38:21

mifune: S EONem (aktivní bednou v plastu) přišel JBL jako první a má ji i patentovanou (JBL existuje od r.1920). Všichni ostatní výrobci včetně RCF to v podstatě okopčili. Vzhledem k tomu, jak je americký trh oproti italskému (i evropskému) velký, tak si buď jistý, že EONů běhá po světě mnohem víc. Navíc se říká, že Ital v zimě nepracuje a v létě tančí :D . Ten tvůj údaj o statisících beden je blbost, ale pokud máš nějaký důkaz, dej sem odkaz, rád se poučím.

OT: Myslíš si, že věk (50+) tě opravňuje k tomu, že můžeš plácat hovadiny a ostatní mají jen šoupat nohama?! Jak můžeš vědět, že nejsem starší než ty?
Schválně jsem si prošel tvoje poslední příspěvky a jediná tvoje smysluplná rada byla, že ART a Rode jsou echt. Zbytek jsou bezcenné sdělení o tom, že sis objednal kytaru, máš auto, psa, ožral ses jako mužik atd. Myslím, že to sem nepatří a fóru to nijak neprospívá.

Ostatním se omlouvám za OT, ale už nejsem nejmladší a takovíto lidé mě iritují.

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 801
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Aktívne reproduktory pre nenaročné publikum

Příspěvek od PeBe » pon 20. črc 2020 7:47:38

Když jsem se před pár lety rozhodoval, co koupit, definitivně rozhodl tento článek. Když může být RCF ART312A dobrá pro italskou televizi na vykrývky, pak pro to moje "domácí žvýkání" musí být tuplem dobrá... :-)
[OT]
Ferdo, již patřím do kategorie 50++ a neřekl bych, že mě takoví lidé iritují... mě rovnou se.ou... ;-)
[/OT]
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Odpovědět

Zpět na „Repro“