Stavba?- Mayer sound Ultra X40

Pasivní, aktivní, odposlechové, studiové...
  • Reklama
  • DEMO 15
Damton
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát 07. dub 2017 11:29:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavba?- Mayer sound Ultra X40

Příspěvek od Damton » pát 19. čer 2020 17:58:44

Ano Ultra x40 doporučuji všema deseti!
Je zvukově naprosto vyrovnaná, má excelentní stereo obraz a předozadní prostor. Chová se to jako studiová bedna. A přitom dokáže i velice slušně hrát i hodně nahlas. A co se týče hmotnosti/výkonu a přednesu je to opravdu konečná.
Ještě je taky velice povedená bedýnka "d&b Y10p"
Ale mě konkrétně se více líbí ten MAYER je takový měkší příjemnější.
Když jsem byl s Kocábem a kapelou dělat nějaký TV přenos pro slovenskou TV v národní opeře v Bratislavě. Tak jediné ozvučení v sále opery bylo MAYER Ultra X40 a hrálo to opět jako "prase" Myslím že tam techniku dodávali Hurricáni z Bratislavy a taky si je pochvalovali. Samozřejmě je potřeba i nějaký ten nejlépe MAYERovský basáček :-D
Jinak tady na Jihu Moravy , je má 4 kousky Jara Rajchman (TONSTUDIO) ,klidně ho kontaktuj asi by uměl i nabídnout zajímavou cenu.

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Stavba?- Mayer sound Ultra X40

Příspěvek od exxxi » pát 19. čer 2020 23:41:44

Navstevnik> S bednami od Petra Vinše jsem spokojen i přes to, že jsem první v CR, kdo musel reklamovat modul od RAM audio. Odešel zdroj, asi na čtvrté akci. Naštěstí jsem měl staré bedny QSC KW153 s sebou. Dohrál jsem to na 1 SPL a jednu QSC na straně. Rozdíl v barvě minimální. Chyba byla ve firmwaru a zdroji, reklamace bezproblémová. Jinak širší úhel SPL mi vyhovuje víc. Supr byla akce s dechovkou, kde se mě kamarád muzikant vyptával, kde mám schovaný sub, že to hraje hezky tubu. Na bigbeat samozřejmě dávám ještě dva 18" suby, teď po zimě už budu moct dávat tři na stranu.
Jinak na sbory a dechovku bez subu luxus.
Petr to vyrábí i pasivní, v pasivu to dokonce dělal dřív, než EAW, které ovšem stojí 2-3x víc.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

mifune
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: stř 22. lis 2017 17:29:43

Re: Stavba?- Mayer sound Ultra X40

Příspěvek od mifune » sob 20. čer 2020 1:24:53

"exxxxi" - řešíme MAYER - jen by mě zajímalo : dělá kvalitu Mayera v ČR p. Viniš.. jako kopii nebo jako doopravdy ....samozřejmě jestli mám dát 250 nebo 100 se stejným výsledkem, tak pudu do české za 100....(u PRS to nejde - není ekvivalent...)

Uživatelský avatar
Exxxi-mobil

Re: Stavba?- Mayer sound Ultra X40

Příspěvek od Exxxi-mobil » sob 20. čer 2020 2:57:39

Možná sis nevšiml, ale na předchozí straně ke dotaz přímo na mě a na SPL. V ceně 50000 za kus dělá stejnou zvukovou kvalitu jako EAW s dvoudesitkou, ovšem vyráběl to o dva roky dřív, než EAW, takže žádná kopie.

Odpovědět

Zpět na „Repro“