Pomoc s vyberom

Pasivní, aktivní, odposlechové, studiové...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Bassman
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 03. čer 2015 15:02:59

Pomoc s vyberom

Příspěvek od Bassman » stř 21. srp 2019 21:10:56

... ja viem ze uz po 1000ci krat, ale presmejdil som cely internet vratane tohto fora a uz som sa viac zacyklil ako som si pomohol.

Na male akcie (kluby, pripadne aj vonku tak do 150 ludi ziadny metal) som do teraz pouzival svoj aparat (2x EV ZLX12p k tomu suby 2x ZLX A1 sub). Ked su vacsie akcie, tak si poziciavam.

Vykonovo mi to v podstate staci, ale ten zvuk tych vrchov je fakt skaredy. Velmi ostre vysky a tupe stredy, basy vdaka subom v pohode. Takze chcem tie vrchy vymenit za nieco ine. Hlavna poziadavka su plnsie stredy (nie take tupe plastove, snad ma rozumiete) a maksie vysky (hlavne pri vacsich vykonoch). Bolo by fajn keby to bolo aj vykonovo vyssie, ale od tych mojich je vykonnejsie v podstate vsetko.

Vyber je nasledovny a velmi by mi pomohlo, keby ste napisali nejake dojmy a hlavne skusenosti k uvedenym, na parametre sa neda moc spolahnut, papier znesie vsetko.
RCF HD32 - jeden z favoritov, velmi zaujimava ta nizska deliaca frekvencia, to by mohlo hrat na vyskach velmi prijemne
RCF HD12 - neviem si predstavit rozdiel oproti HD32, parametre su velmi podobne
RCF ART 732 - vraj tie nove verzie artov hraju nejak ostrejsie, tak neviem
dbTechnologies opera unica 12 - o tom to neviem nic, ale db opery sa mi zvukovo vzdy pacili
JBL PRX812 - velky favorit, predosle verzie maly problem s pasivnym chladenim ale toto ma vzadu ventilator, tak snad je to OK
FBT PROMAX 112 - o tychto tiez nic neviem
Yamaha DXR12 - tiez velmi zaujimave, ale 1100 watt to asi neda (tak je to pisane, ale som realista)
EV EKX12p - to budu tiez asi take skriekadla
"Keď je zvuk dobrý, tak je zvuk dobrý"
http://www.hrbikmedia.eu

Odpovědět

Zpět na „Repro“