Stránka 1 z 1

Thomann box PRO DSP 115

Napsal: stř 11. zář 2019 14:29:46
od silvester
Zdravim,máte niekto skúsenosti s horeuvedenými boxami???? Duo kapelka 1x klávesy 2 x spev vnútorné sály eventy do 100 ľudí,
počul som dobré referencie....vďačný za každý poznatok...../V klasickej kapele klávesy,basa,gitara...3x spev ideme yamaha DXR 10 + subbasy 18 palec behringery....a thomanny by slúžili ako odposluchy/???? čo Vy na to??? :roll: :roll: :roll:

Re: Thomann box PRO DSP 115

Napsal: stř 11. zář 2019 17:37:24
od Damton
Já ti nevím... ale tahat bednu 20kg 70x40cm jako odposlechy ..... to by se mi teda dvakrát nechtělo. Hrát to bude asi použitelně tak jako všechny Thoman Box Pro.
Naše kapela funguje už hromadu let na InEaru. Takže to asi vnímám jinak.
Ale jako odposlech i jako PA pro zmíněnou kapelku DUO bych se raději držel 10" vršků + jeden subík nějaká ta 12" nebo 15"
Možná pokud se vezmou nějaké topové 10" vršky. Tak ani ten bas nebude na malé akcičky potřeba. Hlavně na ty zmíněné vnůtorné eventy.
Nehledě na to že už se hledí i taky na estetiku na těch stylovějších Eventech a mít tam vedle sebe na klacku takovou obrovskou černou "Almaru" není zrovna krásné.
Viděl jsem u takového svatebního DUA aparaturu v bílé barvě , vršky byli nenápadné 8" a jeden 12" basáček a vypadalo to a hrálo to krásně. Myslím to bylo EVčko nebo Yamaha už nevím. Ono už se opravdu hledí i na tu estetiku.
No ale odposlech na zemi v bílé barvě zase nebude uplně výhra :-D
Ale konceptu menších vršků + doplnění basáčkem v případě potřeby bych zůstal.
Nebo předpokládám že když hraješ v té malé sestavě tak nehrajete s velkou kapelou? tak si vem sebou ty Yamahy 10"
a na odposlech si kup InEary :-D