Aparatura do 30K

Pasivní, aktivní, odposlechové, studiové...
Zamčeno
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
navstevnik

Re: Aparatura do 30K

Příspěvek od navstevnik » ned 03. kvě 2020 15:03:38

Prosel jsem cely vlakno poctive jeste jednou.
Nekdo tady ze skutecnych zvukaru a muzikantu dela blbce. Prinejlepsim nejaky vyscany rodic tlaci decko nekam, kam by se ve 12 proste normalne dostat nemohlo. Tecka. Casu mate vsici tedka trochu vic, tak si to projdete taky.

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 801
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Aparatura do 30K

Příspěvek od PeBe » ned 03. kvě 2020 16:14:19

A co je v tom za tak děsný problém..? I kdyby to byla padesátiletá baba, nechápu, proč bych se z toho měl opeřit.
A jentak mezi řečí. Proč by měl být rodič vychcaný? Naprosto normální je, že rodiče svým dětem pomáhají. Já jsem se kupříkladu dostal v sedmnácti letech do Supraphoňáckého studia Mozarteum. A moje dcera třeba zpívala na ministerstvu kultury. Ani omylem bych neřekl, že jsem já, nebo moji rodiče vychcaní šmejdi, kteří tlačili děti někam, kam se jiní běžně nedostanou...
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Bassman
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 03. čer 2015 15:02:59

Re: Aparatura do 30K

Příspěvek od Bassman » ned 03. kvě 2020 20:47:18

Ja vobec nechapem preco tak strasne rozoberate vek Ddejayja. Nieco sa spytal a my ak chceme odpovieme. Radit mu aby nezvucil, to je myslim uplne zbytocne, on urobi co uzna za vhodne.
"Keď je zvuk dobrý, tak je zvuk dobrý"
http://www.hrbikmedia.eu

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Aparatura do 30K

Příspěvek od Martin » ned 03. kvě 2020 21:41:23

Bassman píše:
ned 03. kvě 2020 20:47:18
Nieco sa spytal a my ak chceme odpovieme.
Asi tak... Od začátku u tohoto vlákna přemýšlím, co s ním, protože většina obsahu patří do Baru, kde by taková rozsáhlá debata o věku a dalších náležitostech byla zcela legitimní. Zde řešme převážně technické věci, a to ať už jde o kluka nebo hejtera (v položeném dotazu žádný hejt nevidím).
Chápu, proč se to takto zvrtlo, na druhou stranu na vykecávání jsou sociální sítě nebo jiná část tohoto fóra.
Bohužel rozdělit obsah vzniklého tématu na dvě by byla práce na dlouhé zimní večery, které už jsou naštěstí za námi.
administrátor, moderátor

Ddejay
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: úte 15. říj 2019 16:21:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Aparatura do 30K

Příspěvek od Ddejay » pon 11. kvě 2020 15:34:51

Zdravím všechny. Dlouho jsem teď neotevřel tohle fórum a tak odpovídám až teď. Nevím jak vám mám říct, že mám to co mám a že jsem byl na Nazarethu... Pokud by jste si to chtěl někdo ověřit, tak můžete napsat těmto lidem, jsou to zvukaři, se kterýma se znám. Všichni mají FB a messenger.

Jaroslav Mikyska: s ním se dobře znám.Už jsem se s ním aj viděl. (odpovídá většinou rychle).
Tom Čeřovský: s ním se znám jen přes messenger, měl jsem s ním jet na akce, jenže kůvli k-viru se akce zrušila.
Filip Němec: s ním jsem se taky už viděl, byl jsem s ním jsem byl 1 na Science café a mám od něho teď vypůjčený pult od uliho (X air XR18)

Administrátora chápu, klidně bych debatu vytvořil v "Baru", jenže jsem nevěděl, že to dopadne takhle...

Ddejay
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: úte 15. říj 2019 16:21:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Aparatura do 30K

Příspěvek od Ddejay » pon 11. kvě 2020 15:37:58

Znám 2 Tomy. Toho Toma Černíka a Toma Čeřovského.

duri
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: úte 04. srp 2009 16:51:56

Re: Aparatura do 30K

Příspěvek od duri » stř 20. kvě 2020 18:12:38


Zamčeno

Zpět na „Repro“