Servis aktivních repro

Pasivní, aktivní, odposlechové, studiové...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
BlackRider
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: pon 30. črc 2018 17:37:44

Servis aktivních repro

Příspěvek od BlackRider » čtv 02. črc 2020 11:50:29

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda se v Brně dá najít šikovný servisák aktivních PA beden. Na posledním hraní se nám přihodila taková nemilá věc - jednomu z davu se podařilo převrátit bednu ze stativu. Spadla z výšky asi 1,5m do tvrdé hlíny. Po pádu a zapojení signálu jde pustit, ale nehraje - chrčí. Napadlo mě, jestli se pádem nepohl magnet basáku vůči kmitačce a ta se nezadrhla, ale v tom problém není, při zapojení na ext. zesilovač reproduktor hraje normálně a membrána chodí volně jak má. Nejspíš se pádem něco utrhlo v elektronice, ale nemám tušení co by to mohlo být a popravdě nechci se moc rýpat v něčem čemu nerozumím. Jedná se o starší dvoupásma LD Systems 15"+1", označení přesně nevím, případně vyfotím označení. Děkuji za jakékoliv info.

P.S.: Zkoušel jsem hledat, ale nic podobného jsem na totmto fóru nenašel, tak snad to nezakládám zbytečně. :-)

Otas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 535
Registrován: ned 06. lis 2011 15:59:02
Bydliště: Bílina

Re: Servis aktivních repro

Příspěvek od Otas » čtv 02. črc 2020 13:06:35

Čekal bych utržený vývod kondíku; ale chce to dát do servisu, tohle je jen věštění. :)

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Servis aktivních repro

Příspěvek od exxxi » čtv 02. črc 2020 16:04:28

LD kdysi prodávali snad i v Prodance, ale pochybuji, že by na to ještě měli kapacitu v servisu.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Odpovědět

Zpět na „Repro“