ADAM AUDIO - zkušenosti?

Odpovědět
  • Reklama
  • EAW RS series
Uživatelský avatar
Standa Š

ADAM AUDIO - zkušenosti?

Příspěvek od Standa Š » pát 16. črc 2021 13:17:02

Zdravím,
má někdo zkušenost s těmi nejlevnějšími bednami od ADAM AUDIO? Chci to domů do normálního pokoje cca 30M2. Budou ty nejmenší T5V hrát i bez subwooferu, nebo to chce alespoň tyhle: https://www.eprodance.cz/adam-audio-t7v/ ? Nebo to bez subu neuhrajou žádné? Měl jsem domácí kino Genius , ale už se odporoučelo :)

Děkuji za každou radu či zkušenost.

Standa Š

STIGMA
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: úte 22. říj 2019 15:19:41

Re: ADAM AUDIO - zkušenosti?

Příspěvek od STIGMA » stř 21. črc 2021 15:45:17

Koukám, že ti nikdo nic nepsal tak ti zkusím aspoň něco napsat.
Srovnávat Geniuse a studiové monitory to je trochu mimo. Jak už je v popisu u těch Adam Audio napsáno, jedná se o nearfield monitor, či-li pro blízký poslech. Jsou to studiové monitory takže tam jde o to, aby ty monitory hrály co možná nejvíc vyrovnaně od basů až po výšky. Určitě bych si na tvém místě zajel na nějakou prodejnu a ty monitory poslechl. Je to něco jiného než nějaký uhučený Genius. Klidně se může stát, že se ti ten zvuk ani nemusí líbit.
Za další pozor na cenu. Ve velké většině je u monitorů udávána cena za 1 ks NE za pár. Takže pokud chci stereo tak např. tebou vybrané T7V vyjdou na 9.198,- Kč

Uživatelský avatar
Reef

Re: ADAM AUDIO - zkušenosti?

Příspěvek od Reef » úte 12. črc 2022 19:30:27

Asi to sem nepatří, ale přidám se s dotazem na Adam Audio. Hodně jsem toho načetl o akustické korekci místnosti, která má být integrována v nové řadě A. Již to někdo měl v ruce, viděl ten SW v akci? Pohrál si s tím někdo se "studiovým" uchem? Je to k něčemu, funguje to, nebo je to blbost? Zajímal by mě model https://www.eprodance.cz/adam-audio-a4v/, nebo https://www.eprodance.cz/adam-audio-a7v/.

dík R

Uživatelský avatar
Sunny

Re: ADAM AUDIO - zkušenosti?

Příspěvek od Sunny » stř 03. srp 2022 18:47:29

O ADAM Audio A4V a ADAM Audio A7V jsou nějaké reference u Kakaxy na FB 3bees studio. Možná bych se optal přímo jeho. Já mám 15 let staré A7 a asi s nimi už dožiju. Nějak jsem s nimi srostlej a na změny starej.

Odpovědět

Zpět na „Adam Audio“