Silny 1x18 sub

Pasivní, aktivní, odposlechové, studiové...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
pepan09
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 30. čer 2011 13:39:06

Silny 1x18 sub

Příspěvek od pepan09 » ned 06. úno 2022 18:58:07

Ahojte vsetci.

Rad by som sa poradil s vami ohladne silnych 1x18 idealne aktivnych subov. Teda rozhodujem sa medzi :db tech Vio S118 R, alebo rcf 8004/9004 / mozno yamaha 18 dxs dante

Pouzitie; live music (pop,lahsi rok) ,idealne prepojenie cez dante, pripadne prinajhorsom aj pasiv.+ processing.

Pult mam yamaha tf,vrchy zatial aktiv rcf art 322A,ale budu sa menit.

Neviem fakt co, u yamahay sa mi.nepozdava ten zosik 1600 wat bude asi uz program , v db tech. je G4 ktora ide 1.6 kw v rms pride mi to viac profi bedna osadena s RCf so slusnym spl. Rcf 9004 mi pride znacne cenovo nadsadena aj oproti Db a v podstate parametrovo taha za kratsi koniec od db.

Ma pripadne niekto ine navrhy znaciek? Ev a dynacord mi moc nejde pochuti to rovno vynechajme.

Meyer ,l acoustic ,martin audio ,eaw asi financne.nad limit. Rad by som sa dostal niekde do max 3000 eur za kus.

Dakujem =D>

Uživatelský avatar
CharlesBass
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 546
Registrován: ned 20. dub 2008 13:11:38
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Silny 1x18 sub

Příspěvek od CharlesBass » ned 06. úno 2022 21:22:35

A za co se budou měnit ty vrchy? Pokud například zvolíš nějaké suby teď, budeš výbírat vrchy s ohledem na ně, nebo bez ohledu? To mi přijde zásadní vědět... přeci jen db a RCF už nejsou jen hračky na svadby ...

Ale sympatické sou mi ty db tech samozřejmě. Třeba už kvůli tomu že můžou být použity ve velkém systému. Což třeba vůbec, co jsem zběžně vyšetřil Yamaha nesplňuje, k ní se daj dát jen kompakty na klacek... RCF je také univerzálnější - co se týče použití ve sjednocené značce ...
Basista zajímající se značnou měrou o zvuk, tedy i samozvučení a jeho následky :lol:
A drze se deroucí do vyššího levelu sorty podivínů říkající si zvukaři :-)

Odpovědět

Zpět na „Repro“