D.A.S. skúsenosti VANTEC 15A a VANTEC 18A

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Krulo
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: úte 26. dub 2016 12:10:04

D.A.S. skúsenosti VANTEC 15A a VANTEC 18A

Příspěvek od Krulo » úte 26. dub 2016 12:46:01

Zdravím, prosím má niekto z Vás bezprostredné skúsenosti s novou modelovou radou od D.A.S.u konkrétne VANTEC 15A a VANTEC 18A. Uvažujem o ich kúpe. Postupom času chcem vyskladať slušnú aparatúru pre väčšie aj menšie akcie a nechcem skákať od značky ku značke a už vôbec nechcem vymyslieť vymyslené. Konkrétne na značke D.A.S ma zaujal pomer cena/výkon a celkovo vývoj, výroba, inžiniering a produktová škála. No nemám ani poňatia ako to hrá, akú to má výdrž poprípade aká je poruchovosť resp. servis. Robím moderátora rôznych športových, kultúrnych podujatí a venujem sa aj dídžejingu. Vďaka.

Bassman
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 03. čer 2015 15:02:59

Re: D.A.S. skúsenosti VANTEC 15A a VANTEC 18A

Příspěvek od Bassman » úte 26. dub 2016 16:19:11

Zdravim.

Robim vo firme G-tec a sme distributor znacky DAS na SK. Ak mate cestu do BA, nie je problem prist vyskusat. Momentalne tu mame Vantec12A,15A,18A(sub).

Zrovna vcera som v Slovenskom Rozhlase zvucil Varady trio s Tariskom na tychto bedniach (2x15, 1x18, druhy sub nam pride az o par dni). Uz ked sme ich testovali na firme bolo pocut ze su fakt dobre, ale vcera ma uplne dostali (trosku tam chybal ten druhy sub a vzhladom na sirku podia aj nejaky center, ale prave ma prekvapilo ze aj tak to bolo v celom priestore velmi dobre). Samozrejme je to subjektivne a nemal som moznost priamo vedla nich polozit nieco v rovnakej cenovej hladine.
"Keď je zvuk dobrý, tak je zvuk dobrý"
http://www.hrbikmedia.eu

Krulo
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: úte 26. dub 2016 12:10:04

Re: D.A.S. skúsenosti VANTEC 15A a VANTEC 18A

Příspěvek od Krulo » úte 26. dub 2016 20:12:34

Vďaka za Vašu reakciu. Budem Vás kontaktovať.

Odpovědět

Zpět na „D.A.S. Audio“