mikrofon na videa se cvicenim

Dynamické, kondenzátorové, zpěvové, nástrojové, bezdrátové...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
MisaM

mikrofon na videa se cvicenim

Příspěvek od MisaM » úte 14. črc 2020 23:45:20

Zdravim,
doporucite mi prosim mikrofon (hlavovy nebo klopovy) na nataceni cvicebnich videi z obyvaku? Natacet budu na zrcadlovku.
Dekuji.

Otas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 535
Registrován: ned 06. lis 2011 15:59:02
Bydliště: Bílina

Re: mikrofon na videa se cvicenim

Příspěvek od Otas » stř 15. črc 2020 14:53:33

Kolegové se obvykle pohybují v profi kvalitě za relativně vysoké ceny a s vyústěním do zvukových mixů. Předpokládám, že drátový by byl nepraktický.
Klopový bezdrát s výstupem do kamery - fotoaparátu za rozumné peníze se prodává třebas tento:
https://www.czc.cz/feiyutech-bezdratovy ... 17/produkt
Něco takového měla cvičitelka v lázních vpředu na topu (resp. sportovní podprsence) a vzadu měla ušitou kapsičku. Problém může být, že to bude brát hluk ze všech stran, oblečení v blízkosti mikrofonu by se nemělo po kůži moc hýbat - šoupat.

mifune
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: stř 22. lis 2017 17:29:43

Re: mikrofon na videa se cvicenim

Příspěvek od mifune » stř 15. črc 2020 20:41:05

Toto je téma, který mě chybělo...V judu to pořád nemůžu vyřešit: pořádají se soustředění (campy) kde trenér vede desítky judistů a v hale se může uřvat (takových 50 mlátících se děcek nebo dorostenců dělá pěknej bordel, při fázováných pádech se hala třepe v základech - mám duální T-bone s handkama - fungují skvěle, můžou mluvit dva trenéři nebo jak je potřeba... - je to mluvené slovo - ale trenéra to naprosto omezuje, náhlavak je pro judo naprosto o ničem - trenér předvádí chvaty a sestavy vč. pádů . Dodnes jsem to nevyřešil - nějaké bytelné klipovej mikrák s mini vysílačem -to by bylo OLD!!! Kvalita zas tak není důležitá - je to přece jen vpodstatě komentování...

Uživatelský avatar
MisaM

Re: mikrofon na videa se cvicenim

Příspěvek od MisaM » čtv 16. črc 2020 9:01:48

dekuju za tip! :-)

Uživatelský avatar
mkarr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 683
Registrován: pon 28. říj 2013 19:21:32
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: mikrofon na videa se cvicenim

Příspěvek od mkarr » pát 17. črc 2020 10:25:27

Jak pro kameru/foťák, tak pro trenéra co potřebuje maličký přístroj, by mohl být použitelný bezdrát
Rodde wireless go
Není to buhvíjaká kvalita, tuším že ani nemá kompresor, ale je to malinká krabička s vestavěnýmmikrofonem, takže nepotřebuju nic jiného. Má poměrně bytelný klip, v případě potřeby se do toho dá píchnout 3,5mm jack s externím mikrofonem, údajně vydrží 7 hodin provozu. Pro domácí nebo podobně náročné použití by to mohlo být v pohodě. Viděl jsem z toho videa a akorát se musí pohlídat citlivost.

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: mikrofon na videa se cvicenim

Příspěvek od safa » pon 10. srp 2020 17:19:04

mifune píše:
stř 15. črc 2020 20:41:05
Toto je téma, který mě chybělo...V judu to pořád nemůžu vyřešit: pořádají se soustředění (campy) kde trenér vede desítky judistů a v hale se může uřvat (takových 50 mlátících se děcek nebo dorostenců dělá pěknej bordel, při fázováných pádech se hala třepe v základech - mám duální T-bone s handkama - fungují skvěle, můžou mluvit dva trenéři nebo jak je potřeba... - je to mluvené slovo - ale trenéra to naprosto omezuje, náhlavak je pro judo naprosto o ničem - trenér předvádí chvaty a sestavy vč. pádů . Dodnes jsem to nevyřešil - nějaké bytelné klipovej mikrák s mini vysílačem -to by bylo OLD!!! Kvalita zas tak není důležitá - je to přece jen vpodstatě komentování...
Vsechno je resitelny, i tohle: Nahlavni mikrofony se delaj elasticky takze jim kontakt nevadi a podobne beltpacky k portum se taky uz dneska delaji specialni maly a castecne i ohebny (fakt, normalne maji ohebnej plosnak v pryzovym pouzdre), ale... pocitej s tim, ze vysoky naroky ssebou nesou vysokou cenu, takze se pohybujeme v oblasti 20k za nahlavku, 50k za beltpack a 50-140k za prijimac.

Odpovědět

Zpět na „Mikrofony“