Peavey 24FX - zkušenosti, názory?

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
plysak

Peavey 24FX - zkušenosti, názory?

Příspěvek od plysak » čtv 27. led 2011 18:30:42

Hezky podvecer preju.
Poprosim pritomne zkusene i nezkusene o nazor na mixy Peavey. Priznam se, ze sam jsem zatim potkal pouze nastrojove zesilovace a komba ot tehle firmy. Tusite nekdo, co si myslet o jejich mixaznich pultech? Konkretne mam ted na mysli radu FX16, FX24 a FX32.

Diky za nazory. ;-)

Uživatelský avatar
Návštěvník

Peavey 24FX - zkušenosti, názory?

Příspěvek od Návštěvník » pon 20. čer 2011 16:31:23

Ahoj, jestli ti to jeste pomuze, mam peavey 24xf a nemuzu si ho vynachvalit.. Zvucim s nim i vetsi akce a nikdy zadny problem, brilantni zvuk, pokrocile routovaci moznosti a vykonny efektovy procesor z nej delaji alespon pro me absolutni jednicku na trhu za velmi priznivou cenu (cca. 20 000). Velikou vyhodou je i moznost pripojeni pomoci USB (prehravani z PC i KVALITNI NAHRAVANI).. Mohu jen vrele doporucit !!

Harman
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 221
Registrován: sob 12. pro 2009 14:52:04
Kontaktovat uživatele:

Peavey 24FX - zkušenosti, názory?

Příspěvek od Harman » pon 20. čer 2011 17:02:00

přijde mi, že pulty podobné výbavy najdeš i u A&H a Soundcraft za +- podobné peníze. S Peavey jako pultama nemám zkušenosti, PA se mi od nich moc nelíbilo. Podle parametrů tenhle pult nevypadá nijak výjmečně a určitě bych ho nenazaval nějakým zázrakem, přinejmenším z hlediska eq a preampů.

Uživatelský avatar
Návštěvník

Peavey 24FX - zkušenosti, názory?

Příspěvek od Návštěvník » úte 21. čer 2011 23:02:01

Ahoj všichni.
Tak po tomhle mixu dost koukám. Mám pocit že je to takovej klon analog/digitál a co se mi na něm myslím líbilo tak že má mimo klasických zvukových efektů i kompresor,limiter a možná gate.
Ušetří se dost za různý další škatule. 32 FX se ani nedá sehnat. Je trvale vyprodaný. Navíc v Německu stál 19000,- což mi uteklo. Tady tak 26000.
Jirka

Uživatelský avatar
KamilV
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1439
Registrován: pon 30. lis 2009 13:10:24
Bydliště: Olomouc

Peavey 24FX - zkušenosti, názory?

Příspěvek od KamilV » stř 22. čer 2011 8:31:13

Zvuk jsem z něho neslyšel, to je fér říct hned na začátku.
Ale vůbec mi nepřipadá jako "něco mezi digitálem a analogem", má prostě jen 2 efektové jednotky, nic víc, nic míň. Rozhodně si nepověsíš kompresor/gate na každou šavli. Asi by mi vadily ty kratičký fadery, ale to je u menších pultů běžné (až na vyjímky).
Taky jsem si nevšiml těch pokročilých možností routování, není-li tím zamýšleno přiřazení do podskupin.
Absence insertů na masterech taky stojí za zmínku.
Cena není vysoká, ale stejně si myslím, že je to cenová hladina, kdy se vyplatí "ještě trochu přišetřit" a koupit něco "dospělého".

Odpovědět

Zpět na „Peavey“