Peavey PV14

Odpovědět

Je peavey pv14 dobrý mixpult?

Můžete vybrat 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

  • Reklama
  • DEMO 15
Ddejay
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: úte 15. říj 2019 16:21:01
Kontaktovat uživatele:

Peavey PV14

Příspěvek od Ddejay » úte 15. říj 2019 16:24:47

Dobrý den, mám možnost si koupit mix peavey PV14. Co si o něm myslíte? Budu ho mít na zvučení malých kapel. Pokud ho máte tak nějaké zkušenosti? Díky, Martin

Uživatelský avatar
Exxxxi

Re: Peavey PV14

Příspěvek od Exxxxi » úte 15. říj 2019 20:15:06

Ne, je uplne na hovno. S jednou odposlechivou cedtou te kazda kapela posle az tam.
Neni duvod pri dnesnich cenach hledat neco v analogu,mkdyz tu je X18, UI16 apod. Krome pultu bys potreboval i parak.

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 801
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Peavey PV14

Příspěvek od PeBe » stř 16. říj 2019 8:24:36

Tento pult neznám, ale jen jsem se podíval na obrázek, rovnou jsem řekl: "Ten bych nechtěl ani zadarmo..." :-)
Na zvučení pidikapelky (2xzpěv, 2xkytara, klávesy, občas basa+zpěv) jsem používal v analogu A&H ZED12 a již pár let Ui12 a je to tak akorát. O předchozí Yamaze MX12/4, kterou jsem dal synovci zadarmo, ani nemluvím. Dnes s jedním odposlechem pro jakoukoliv kapelu prakticky nepoužitelné... Navíc velké, těžké a potřebuje to hafo krabic okolo, aby to zvládlo to, co laciný digitál.
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Uživatelský avatar
TomasVv
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: pon 25. čer 2007 21:19:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Peavey PV14

Příspěvek od TomasVv » stř 16. říj 2019 22:51:52

Na zvučení malých kapel?
Tohle je blbý i pro dva řečníky na konferenci.
Dělám, co mě baví.

Uživatelský avatar
CharlesBass
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 546
Registrován: ned 20. dub 2008 13:11:38
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Peavey PV14

Příspěvek od CharlesBass » čtv 17. říj 2019 8:32:13

Taky sem se kouknul, co to je zač. Nenech se mýlit tím, že to nikdo z nás nemá a sme schopný to pohanit. U analogových pultů už pouhý jeden pohled na mix zkušeným prozradí, jaké jsou možnosti toho pultu. Rozhodně v souvislosti, že s tím chceš zvučit kapely, je to výce než výmluvné. Tzn, že 10 vstupů mikrofonních a dva stereo nejsou zrovna nic moc. Už to je první limit mixu pro kapelu. Jednoduchý eqalizér, malý počet auxů (odposlechových cest) a jiné.

Tento mix, ikdyž má efekt, je vhodný určitě do zkušenbny, nebo pro samohrajkáře s dvěma zpěvama, nebo jiné nenáročné zvučení, dětské besídky atp ...
Basista zajímající se značnou měrou o zvuk, tedy i samozvučení a jeho následky :lol:
A drze se deroucí do vyššího levelu sorty podivínů říkající si zvukaři :-)

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Peavey PV14

Příspěvek od exxxi » čtv 17. říj 2019 9:51:33

Míval jsem krasny retro mixpult Allen heath 2412 jeste z Tuzexu. Bohuzel ta jedna cesta na odposlechy ho poslala do muzea. Chvili s tim slo zvucit tanecni orchestr, kde ta jedna cesta stacila. Na normalni kapelu k nicemu.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Odpovědět

Zpět na „Peavey“