Heil Sound HDK-8

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Hubert
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: pát 24. čer 2011 8:19:19

Heil Sound HDK-8

Příspěvek od Hubert » čtv 29. zář 2011 9:53:09

tuhle sadu jsem viděl na koncertě Tří sester v Blansku, jak ji vidíte vy?
výrobce si to nemůže vynachválit (jak jinak :D ), jaká je realita?
chtěl bych si celou sadu pořídit na bigbítové + rockové koncerty

edit: viděl, i slyšel, samozřejmě ;)
Mikrofony: AKG D5, sE 1A
PA: 2x RCF 312-A mk II
Mix: Mackie ProFx12
Master EQ: ART EQ341 (přeosazené OZ)
Kabeláž: Tasker + Neutrik
Příslušenství: Adam Hall, Millenium, ART
Co nemám a potřebuji, si půjčím.

Uživatelský avatar
Akrij Kenumis
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon 03. lis 2008 11:21:19

Heil Sound HDK-8

Příspěvek od Akrij Kenumis » stř 09. lis 2011 12:36:09

Po několikerém testování....PR48 výrazný zdvih na nižších kmitočtech...do popu a bigbítu vcelku ucházející...na tvrdší styly to má málý zdvih na višších kmitočtech...v kombinaci s Beta 91 ovšem v naprostém pořádku..... PR22...setkal jsem se z různými názory( ještě více plechovější než SM57, pevnější středy..atd) mně na virbl sedí(ovšem jen na ten jeden-rovné korekce s mírnou kompresí) je potřeba si pohrát s umístěním, neb je to citlivá kardioda a dokáže posbírat hodně okolních bubnů a činelů.....PR28..super mikrofon na přechody, konstrukce držáku mně z fotek přišla super, jen v praxi má tendenci bubeníkům překážet, čemuž se dá předejít sklopením držáku směrem od bubnu, jenže pak se mikrofon o držák ze spodní strany odírá... PR30 na overheady do bigbítu super..není to ovšem na popík a pro milovníky jiskrných a cinkavých činelů(těm doporučím AKG C451 či C414 nebo SM81 a asi 1000 dalších jiných kondenzátorových mikrofonů :-))

Celkově tedy spokojenost až na pár výhrad ke konstrukci držáku, který má za následek v podstatě ničení těla mikrofonu, ovšem to nemá na funkčnost žádný vliv.
Mydlovary SOUND
I
I I
I III I
I I
I

Odpovědět

Zpět na „Heil Sound“