Lze se zbavit brumu pomocí di-boxu?

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: Lze se zbavit brumu pomocí di-boxu?

Příspěvek od Zdeněk Prodance » stř 24. zář 2014 17:47:38

On to nemusí dělat jen NB. My třeba máme podobné potíže s DVD přehrávačem a projektorem, jakmile se to propojí a připojí k mixu a přes něj do PA sálu, tak je zvuk zarušený. Jejich zdroje samozřejmě měnit nemůžu, jsou uvnitř. Zrovna tak nemůžu vyhodit nikoho, kdo si přinese NB se svým programem nebo svoji samohrajku a deset minut před začátkem nebo i deset minut po něm se zjistí, že to ruší. To jsou všechny řeči o tom, že on si měl něco vyměnit a snahy někde sehnat jiný a lepší zdroj opravdu mimo. Je dobré mít vlastní zařízení v naprostém cajku, ale nemůžeš to zajistit u druhých.

H.M.

James
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: ned 22. čer 2014 19:53:53

Re: Lze se zbavit brumu pomocí di-boxu?

Příspěvek od James » stř 24. zář 2014 18:47:03

Máte určitě pravdu. Já ale nejsem v tomhle klasický zvukař. Mám jiné podmínky, mě se to stát sice také může, ale je to dost nepravděpodobné, ale máte určitě pravdu že vaše řešení je lepší.

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: Lze se zbavit brumu pomocí di-boxu?

Příspěvek od Zdeněk Prodance » stř 24. zář 2014 20:41:46

To není žádné moje řešení, to je řešení obecné, univerzální. V některých případech zabere a je v principu lepší (odstraní příčinu) jiné, například ta výměna zdroje za nerušící je klasika, ale asi nikdo si netroufne říct, že si máš jít koupit zdroj XYZ a bude po potížích. Leda by mu bylo jedno, jak to opravdu dopadne a jestli budeš vracet po diboxu ještě zdroj...

H.M.

Odpovědět

Zpět na „DI-boxy“